.

Продажба на едро 30шт 100шт направи си САМ бижута окачване планински кристал, Кристал выдалбливают кралската корона, украсена с кръгла перла Чар гривна висулка

Продажба на едро 30шт 100шт направи си САМ бижута окачване планински кристал, Кристал выдалбливают кралската корона, украсена с кръгла перла Чар гривна висулка

12.62
BGN 11.00 -13 %

Сума
Налично за поръчка

торба торба торба торба торба торба торба торба
Discription :
Предмет тип : кристал кристал легури на метал копчето печ налепница шарм занает
Материјал : капка нафта метал
Големина : како ваш избор
Пакување : за 30pcs,100pcs,како ваш избор
Боја : како ваш избор,ако ви требаат посебни количина за некои боја,ве молиме љубезно
остави ми порака кога ќе ставање на ред,ви благодарам!)
Купувачите Покаже Дизајн
Shippment :
Бесплатен Превозот за сите околу светот преку Кина Пост Registerd Mail (E-пакет за НАС
времето за испорака ќе бидат различни зависи од различна Област .Ако ви треба производи
итно,ве молиме изберете брза испорака начин.
Плаќање :
Можете да платите за нас директно онлајн , исто така можете да контактирате со нас за да добиете повеќе детали информации (Т/T,Western Union,Кредитна Картичка и така натаму..)
.
Услуги на клиентите :
1. За повеќе fastly и безбедно да помине вашата стока, ние ви препорачуваме пред вас, ве молиме ред, можете да контактирате со нас, и ние може да бидете сигурни дека
акции за вашите производи, квалитет, пакување & shippment.
2. Кога ние испраќање на стоката, ние ќе се покаже од следење, можете да го знаете вашиот добар напредок. И ако чувствувате дека нешто не е во ред со следење, можете да не контактирате преку секое време, ние може да ви помогне да се реши.
3. Ние сме одговорни за погрешна предмети или објекти имаат проблеми со квалитетот, што може да се промени во друг објект, или да бараат парите назад.
Повратни информации политика :
Откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. ние ќе го прават истото за вас.
Ако не сте задоволни со вашиот купување , е-пошта нас пред да ја напуштат повратни информации. Јас сум љубезно продавачот, вашето задоволство ќе биде најмногу
важно во мојот бизнис. Јас ќе дадам се од себе да ви помогнат!
Како и да е , Ние ќе се потрудиме направите вашиот оператор. И ќе се соочи ништо можете да контактирате со нас или ни е-мејл страна во секое време. Ние ќе ви одговори со 12~24 часа.
Повеќе Дизајн Покаже :

Всичко за продукта

Цвят на метала:
30шт 8мм, 100шт 8мм, 30шт 10мм, 100шт 10мм, 30шт 12mm, 100шт 12mm, 30шт 14mm, 100шт 14mm
Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Пол:
Жени
търговска марка:
realyK·S
Номер На Модела:
H3489
Материал:
Метални
Тип Суспензии:
Пързалка
Съвместимост:
НАПРАВИ СИ САМ
Формамодел:
короната
Функция:
НАПРАВИ СИ САМ
Цвят:
как вашият избор
Брой:
около 30шт 100шт, как вашият избор
Размер:
as your choice
Използването на:
Направи си САМ бижута бижута гривна колие телефонна верига ключодържател обеци
доставка:
Безплатна доставка
специален:
златен тон сплав капки масло бижута окачване
номер на продукта:
Направи си сам бижута и талисмани
Материал:
Цинк Сплав