.

6-7 мм, розов ориз естествени перли с 18*28 мм грозде висулка безплатно 17 сребърно покритие верига-nec6236 на едро/на дребно безплатен кораб

6-7 мм, розов ориз естествени перли с 18*28 мм грозде висулка безплатно 17 сребърно покритие верига-nec6236 на едро/на дребно безплатен кораб

11.44
BGN 9.00 -21 %

Сума
Налично за поръчка


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА 6-7mm Розова Ориз Природен Бисер со 18*28mm Грозје Pendant слободни 17" позлатен Сребрен Синџир-nec6236
Опис :
Работи : ПРОДАЖБА 6-7mm Розова Ориз Природен Бисер со 18*28mm Грозје Pendant слободни 17" позлатен Сребрен Синџир-nec6236 Должина/големина : 17inch / Бисер 6-7mm , Pendant 18*26mm Облик/ Боја : Грозје / Розова S/N : nec6236 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Сличен Објект
Плаќање
Превозот Надомест
За Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!
(Кликни да зголемиш) Наплата
Ако имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена. Можете да добијат бесплатна замена или враќање, Реконструкција е последната аукција цена минус e Bay трошок (листата за провизии и конечна вредност такса).
Ако имате било какви прашања , само е-пошта до нас,ќе добиете одговор во 1 работен ден.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Моторен Тип:
Няма
търговска марка:
цинмос
Вид На Перли:
Сладководни Перли
Номер На Модела:
nec6236
Пол:
Жени
Перлена Форма:
Капка
Функция:
тракер настроението
Размер На Кулон:
18*28 мм
Формамодел:
Растение
Тип Колиета:
Висящи Колиета
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Стил:
Модерен
Материал:
перлата на
Тип На Метали:
посеребренное покритие
Размер:
18*28 мм
Цвят:
Розов
Форма:
Грозде
Дължина:
17
Централен Камък:
перлата на
Тип Колиета:
Колие От Направления И На Струните
Тип Колиета:
колие с висулка
Дължина:
17
Материал:
перлата на