.

Естествен камък черни Агата Оникс мъниста и конци черни нефриты листа и миди, цветя мода колие 20 инча

Естествен камък черни Агата Оникс мъниста и конци черни нефриты листа и миди, цветя мода колие 20 инча

87.98
BGN 60.00 -32 %

Сума
Налично за поръчка


Најголем дел од Производите се со Бесплатен превозот Ali Express Стандард за Испорака / Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Цел
Цел>=$ 10 , Подароци и Бесплатни Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Ali Express Стандард за Испорака
Цел>=$ 200 , Подароци и Бесплатни Хонгконг DHL
Данок : ние сите ќе изјават мала вредност како подарок или примерок,кој ви помогне да се избегне данок.
Нарачки ќе бидат испорачани во 12-36 часа по уплатата завршен. Голема количина цел може да трае повеќе денови за да го подготви.
Пакет се Вклучени : 1x производ , 1 накит торба / кутија .
Лабава монистра ќе имаат 1 сет DIY алатка ( 1 x свила конец, 1x затворач, 1x жица)
Почитувани Купувачи, За било кои причини не сте задоволни со нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.Ви благодариме!
1, проблеми со Квалитетот : Ако производите не се исти како нашите опис или скршени во транзит, ве молиме да ги јасно фотографии во 7 дена откако ќе се примени и испрати слики со цел порака. Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите.
2, Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 15 дена откако ќе го примиле нарачки, ве молиме бидете сигурни дека производите се во оригиналната состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе. Ние ќе се обезбеди враќање или замена по добивме вратени производи.
3, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвезди повратни информации. Ви благодарам многу!
Lii Ji Накит

Всичко за продукта

Основният Цвят На Камъка:
Черен
Дължина:
50cm
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Размер На Кулон:
Няма
Тип На Метали:
Няма
търговска марка:
Lii Ji
Пол:
Жени
Моторен Тип:
направление
Стил:
Модерен
Материал:
Камък
Тип Колиета:
Веригата Колиета
Формамодел:
Геометрична