.

CEEWHY Червено къс ръкав топка рокля бродерия стягам специален случай вечерна рокля жени вечерна парти роба де коктейлни рокли

CEEWHY Червено къс ръкав топка рокля бродерия стягам специален случай вечерна рокля жени вечерна парти роба де коктейлни рокли

79.98
BGN 72.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


Сите предмети може да се прилагоди, ве молиме испратете ни ја вашата големина информации ако ви треба за оваа услуга. следниве се големината информации : 1.Биста=___cm 2.Половината=___cm 3.Колковите=___4 cm.Шупливи до подот со високи потпетици на=___5 cm.Рамо width=___6 cm.Вашата тежина=___кг ,height=___7 см.Фустан' боја( ако можеме да направиме)
100% сосема нов
материјал : полиестер(џерси)
во боја : црвена,црвено вино,зелена,бела,шампањ
големина : 2,4,6,8,10,12,14,16
стил : мода и симпатична
сезона : сите на годината
дали на некои фактори на фотографии' бојата на фустанот може да имаат малку различни од реалниот стоки ,стр закуп овозможи 1-3 см толеранција поради прирачник за мерење.
ПЛАЌАЊЕ :
ние поддршка банка картичка
ПРЕВОЗОТ :
EMS, e Packet, DHL, FEDEX, UPS-от,ТНТ се достапни со попуст, Кина Пост Воздух пошта е за слободни.можете да изберете некој што ви се допаѓа.
Ние брод во светот со Кина, воздухот пошта преку Кина Пост . Објектот ќе биде испратена до твојата адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса
и поштенски код е точен. Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни
испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ние сме во состојба да преземе било каква responsibilty за Сопствени задоцнување или данок.
Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ :
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-5days по исплата е расчисти. Нашиот бесплатен превозот вклучени Кина пост воздух mail.Тоа трае околу
12-30days. (САД,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА).други земји во 20-50days. Да Бразил потребите на околу 50-100days.
ПОВРАТНИ информации :
Ако сте задоволни од нашите производи, pls ни даде postive повратни информации. Благодарам многу!
pls контакт со мене пред да остави негативни повратни информации, Ние ќе можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет. ние ќе се потрудиме за вашето задоволство.
Благодарам уште еднаш за ваша поддршка и помош во секое време.
ЗА НАС :
Dropshipping и комбинираат превозот се и avaiable во нашата продавница.
Можете да се меша сите предмети, бои, големини и така натаму. повеќе квантитет, повеќе попуст.
Трговија на големо и прилагодите тоновите се добредојдени ! и ние можеме да брод на стоките на вашиот клиент директно, ние не ќе остави контакт информации.
ние си имаме свој фабрика, добредојдовте на бизнис дискусија.

Всичко за продукта

Размерът на САЩ:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Тип Елемент:
Коктейлни Рокли
Случай:
Меню С Коктейли На Парти
Дължина На Роклята:
Дължина До Коляното
Отвор на вратата:
Печен
Дължина ръкав(см):
Кратък
Вграден сутиен:
ДА
Реалните Изображения:
ДА
Елемент На Модата:
Конфетный цвят
Талия:
Империя
Силует:
Бална Рокля
търговска марка:
CEEWHY
Влак:
Няма
Материал:
Polyester
Стил Ръкави:
Редовен
Украса:
Бродерия
Номер На Модела:
SDS120-1
is_customized:
Yes
Тип Тъкани:
Джърси