.

Марка ASOL цялото тяло скално Катерене бързото спадане на предпазни колани за Спорт на открито туризъм къмпинг катерач колан обзавеждане

Марка ASOL цялото тяло скално Катерене бързото спадане на предпазни колани за Спорт на открито туризъм къмпинг катерач колан обзавеждане

202.51
BGN 142.00 -30 %

Сума
Налично за поръчка


ASOL е нашата компанија ( Naturehike фабрика) независна регистрирана фирма и Има целосна сопственост , Сите наши предмети дизајн до производство се пренесуваат целосна контрола и инспекција!
За голема количина или било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас на trademanager или оставете порака!TKS!

Всичко за продукта

търговска марка:
Асоль
Тип:
Нишки кабели
Материал:
Много издръжлив полиестер
Тегло:
About 760g