.

10шт открит EDC карабинери ключалката на куката за носене ключ висулка сплав 8 думата катерене обтегач бърз ключодържател къмпинг оцеляване

10шт открит EDC карабинери ключалката на куката за носене ключ висулка сплав 8 думата катерене обтегач бърз ключодържател къмпинг оцеляване

BGN 6.96

Сума
Налично за поръчка

Име на производ : 10pcs EDC Сметководствена Копче Pendant Легура 8 Зборот Mountaineering Тока Копче Синџир Копче Прстен Копче Прстен Материјал : алуминиумски материјал без никел позлата или тркалање античките процес Оптоварување : максимална се повлече сила од околу 15kg Стил 1 : Големина : 4.1 cm X 1.8 CM Нето тежина : 3.5 g Боја : сребрена и црна боја. Стил 2 : Големина : 3cm X 1,5 СМ Нето тежина : 4g Боја : сребрена и црна боја.

Всичко за продукта

Тип:
Джобни, Мультиинструменты
търговска марка:
BENYS
Материал:
легирующий материал без никелирования или подвижен древен процес
Сваляне:
15 кг