.

40L водоустойчив открит катерене чанта раница на жените и мъжете на двойка пътуване, туризъм, къмпинг катерене с раница Спортна чанта

40L водоустойчив открит катерене чанта раница на жените и мъжете на двойка пътуване, туризъм, къмпинг катерене с раница Спортна чанта

73.73
BGN 38.00 -48 %

Сума
Налично за поръчка


Топло Совети
Една рунда боја : Поради ефектите на осветленост и прикажува различни фактори, физичко постоење со слика малку
грешка, ве молиме да се разбере. Со цел да се добијат вид надвладее, ние ќе ги направи најголемите напори за да го усогласи производ
боја, грешка на минимум. За Големина на : Големина е рачно изработени мерење податоци-мерење бидејќи секој е различен, како што е прикажано во присуство на 1-3 см грешка, ве молиме да се разбере, да обрнат внимание на мерење на надворешните димензии на производот, големина ќе биде поставена во внатрешноста на смалуваат.
1. Ве молиме потврдете ќе Адреса внимателно откако ќе се направи нарачка. ние ќе го испратите производот до вас одеднаш по
плаќањето е recived.
2. предмети се испраќаат од кина користење на воздухопловната;достигне повеќето земји witnin 15-30 работен ден.
3. ве молиме контактирајте со нас ако не можат производот во 45 дена. И ве молиме да ни даде три работни дена за да се chacking
на undelivered пакет и причина. Ако тоа е нашиот проблем,ние ќе рефундирање на пари за вас.
4.ние не би можеле да брод за Африканските земји, освен во Јужна Африка од страна на воздух mail. Значи, ако Африкански клиенти сакаат да од овие
производи,ве молиме контактирајте со нас за превозот проблем однапред .
1. Ние прифаќаме Alipay,ВИЗА,Web Money,Boleto,QIWI ПАРИЧНИК,Western Union.
2. СИТЕ големи кредитни картички се accpted преку secure уплатата зачувам
3. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
1. Одби ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
2. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
3. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
4. Откако receving предмети,ние ќе рефундирање на дека immidiately.
1. ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. Ако вие не го добивате нашиот одговор,pleasekindly повторно да ви испрати е-маил и ние ќе ви одговори да што побрзо.
КОНТАКТ СО НАС НА :
Ако имате било какви прашања, ве молиме да комуницирам со нас на англиски јазик. Испратете ни e-mail, или можете да ни даде порака во
, испрати писмо. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, се надеваме дека следниот пат да продолжат да соработуваат среќно.

Всичко за продукта

Обемът на:
30-40л
Пол:
Унисекс
Номер На Модела:
стена за катерене чанта
търговска марка:
ХУ VAI ЦЗЯН ФЪН
Тип Раници:
Меки корици
Материал:
Найлон
Функция:
Обикновен походный раница,походный раница
Дъждобран:
No
Размер:
40L mountaineering bag
Функция:
Колоездене, къмпинг, скално Катерене, пътуване, училище раница
Стил:
открит раница, найлонов походный раница
Открит Раница:
външна чанта
Походный раница:
спортна чанта на открито
Раница:
пътна чанта
колоездене чанта раница:
училищен раница
стена за катерене чанта:
Альпинистский Раница
водоустойчива раница:
мъжки раница
40л раница:
Колоездене раница