.

Горещи продажба 50L открит спорт военно тактически катерене катерене с раница на къмпинг туризъм трекинг раница, чанта S076

Горещи продажба 50L открит спорт военно тактически катерене катерене с раница на къмпинг туризъм трекинг раница, чанта S076

79.98
BGN 62.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка


Топла Продажба 50 L Отворено Спорт Воена Тактичка Качување Mountaineering Ранец Кампување Пешачење Пешачење Rucksack Патна Торба S076 Бренд : Заштитник Плус Број на Модел : S076 Стил : Модата на Слободното време на Отворено Спортски Големина : 56*30*20cm Тежина : About1.3 KG Ткаенини : Најлон Надеж : Високо-одделение Свила Памук Пол : Мажи,Жени Боја : Црна/ACU Дигитални/Каки/Војска Зелена/Пустината Дигитални Применливи Прилики : Работи/Јава/Motion/Кампување/Патување ИТН Капацитет : 36-55 L
Нашата продавница : Пријателски совети 1.1 инчи =2.54 см, 1 cm = 0.39 инчи 2 поради различни мерни методи, може да има отстапување, 1 -3cm проектот 3 на компјутерски екран во боја може да биде малку поинаков од вистинската боја, во зависност од вашиот монитор 4 различни серии, патент ЛОГОТО и жените можат да бидат различни, добар квалитет, ве молиме да бидат сигурни да се купи 5.Ние сме сите големини, За Кинески големина, ве молиме прочитајте форма и потоа да го купите. За Плаќање 1.Ние прифаќаме Visa/Master Card/Western Union/Web Money и многу други начини на плаќање начин. 2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат иако се обезбеди плаќање процесор ЗАЧУВАМ. 3.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат. За Пратката 1.Во светот превозот, освен некои земји и APO/FPO. 2.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. 3.Ние гарантираме за да брод цел во рамките на 7 Ден по исплата потврда(Освен Одмор). 4.Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет рок од 70 дена.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО. Нашата цел е клиентот задоволство! Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1.Може да се направи трговија на Големо и пад на превозот? Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. 2.Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. 3.Колку дена ќе добие моето парцела? Нормално, вие ќе добиете во рок од 15-60 дена, Бразил потреба од 90 дена.Ве молиме љубезно ве молиме почекајте . За Повратни Информации

Всичко за продукта

Обемът на:
50-70л
търговска марка:
Протектор Плюс
Тип Раници:
Меки корици
Пол:
Мъже
Материал:
Найлон
Функция:
Изкачване На Тактическо
Дъждобран:
No
Номер На Модела:
S076
Стил:
Мода за свободното време спорт на открито
Размер:
56*30*20cm
Тегло:
About1.3KG
Плат:
Найлон
Подплата:
Висококачествен Копринен Памук
Пол:
мъж, жена
Цвят:
Черно / ACU Digital / каки / Army Green / Desert Digital
Приложими поводи:
Бягай / езда / движение / къмпинг / пътуване и т.н
Обемът на:
36-55л
военен тактическа раница:
военен тактическа раница