.

2017 Sunflower Kids Windmill Wind Spinner Rainbow Whirligig Wheel Home Lawn Yard Decor Hot FEB17_30

2017 Sunflower Kids Windmill Wind Spinner Rainbow Whirligig Wheel Home Lawn Yard Decor Hot FEB17_30

6.80
BGN 5.00 -26 %

Сума
Налично за поръчка

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Боја : како што е прикажано на сл Спецификација : Големина : 35cm x 76.5 cm/13.8" x 30.1"
Функција : Изградена за да биде здрав и способен да се справи со ветрови без кавга, додека се уште да биде во можност лесно да се урне и да се воспостави. Лесно можат да бидат изградени во помалку од 5 минути со ништо повеќе од вашите раце. Материјал и форма се безбедни за децата. Кога децата се работи, тоа ќе ја ротирате therewith. Погоден за кампување декорација, градина декорација, партија украс, подарок. Ова е сет на играчка да ги споделите вашата прекрасна малечки да се игра слободно и да се емулира нивната имагинација и креација. Тоа е одличен, и забавен начин за да додадете прскање на светли бои за вашиот тревник, дворот и градината. Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради tomanualmeasurement.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Сончоглед Ветерници

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Един абзац
Пол:
Унисекс
Възрастова Група:
> 3 години
Тема:
Спорт
Цвят:
многоцветен
търговска марка:
OOTDTY
Предупреждение:
Друго
Номер На Модела:
1E0910_30
Материал:
Пластмаса