.

HUGSIDEA 3D Blue Ocean Dolphin Shark килим, тънък нескользящий децата играят през цялата килими и килими за спални хол Alfombra Tapis

HUGSIDEA 3D Blue Ocean Dolphin Shark килим, тънък нескользящий децата играят през цялата килими и килими за спални хол Alfombra Tapis

39.98
BGN 24.00 -40 %

Сума
Налично за поръчка


Материјали : Почувствува+Гума Големина : 60x60cm / ДЕБЕЛИНА : 2 MM Употреба : Ходникот,дневната соба,спална соба,кујна,бања и така натаму Функција : Почувствува Печати, Уметнички Дизајни, Тенка Прилагодено : Ако сакате да го користите сопствена слика,ве молиме контактирајте со нас пред да го купат.
Ова е мала тенка doormat) ве Молиме имајте во предвид)
Дебелината на нашите душеци. Целокупниот изглед е ист како на сликата. Многу различни во бои, ќе ви се љубовта. Тоа, исто така, останува во место! Единственото нешто е што тоа е тенка.
>>Q&А П : која е вистинската слика?
A : Тие се слични, може да се купи се однесуваат на слики) П : Кога јас не го добие, што треба да направам?
О : Некои пакети ќе биде одложен, ве молиме контактирајте со нас прво да се прошири на заштита на време) П : Што производот не е она што јас мислам, сакам враќање на средствата.
А : ве Молиме дозволете ни да се знае причината и тогаш ние ќе се направи решение : ) П : јас сакам да се направи спор за вас кога ќе се исполнат проблеми.
О : Може ли да ве молиме изберете причина "на пакувани се врати", ние ќе се реши тоа) П : ми се допаѓа производи, но јас сакам друга дизајн, таквите како мојата фотографија, можете да го направите тоа?
A : Да, ние може да печати било слики во некои од нашите производи, ве молиме да испратите слики за нас) П : ми купи два, но ќе ми испрати еден, сакам решение.
О : Доколку тоа е наша грешка, ние ќе се одговорни за тоа. Испрати еден или рефундирање на еден зависи од вас)
Ако сте љубители на нашата profucts, ве молиме додадете нашата продавница на вашата омилена продавница, ако имате било каков проблем во купување на нашите производи, ве молиме контактирајте со нас)

Всичко за продукта

Размер:
600x600x2mm
Воспользуйся:
Спалня, Търговски,Декоративна,Външна,Къща За Гости,Тоалетна,Баня,Къща
Форма:
Кръг
Начини на продажба:
1 бр
търговска марка:
ХАГСИДЕЯ
Номер На Модела:
През Цялата Килим / Подложки/ Подложка За Баня
Де Стил:
Съвременен и модерен стил
Място:
дневна
Стил:
На европейския и американския стил
Стил Пране:
Ръчно Пране
Техника:
Машината Е Направена
Дизайн:
ХАГСИДЕЯ
Вид На Модела:
океански животински принт
Материал:
Филцове+Гума
Предмет на:
през цялата тапис /тапете /мат /альфомбра /тапетес
Вид На Модела:
син океан животни акула/ Делфин принт
Функция:
Устойчив На Бръчки, Противоскользящий, Лигав-Защитен
Размер:
60X60CM / thickness
Опаковка:
найлонова торбичка за всяка част