.

beibehang super anti-skid American country corner can be customized solid wood staircase mat step mats home anti-skid stairs

beibehang super anti-skid American country corner can be customized solid wood staircase mat step mats home anti-skid stairs

39.82
BGN 20.00 -50 %

Сума
Налично за поръчка

Материјали;50% акрил, 40% полиестер, 10% памук Дебелина;0.8 CM - 1.3 СМ Тежина;1200-1400 - g Кога тежат повеќе од 2 кг Ние автоматски ќе изберете повеќето економски Курир send (вклучувајќи EMS, UPS-от, DHL, федералните, итн.) Сите превозот метод за производство на тарифни ние не се справи со (треба купувачи да се справи со) на Ум дека ве молиме не го купи, тогаш
Карактеристики : 1. дише структура тесно, и брзо може да се апсорбираат звучните бранови, добра звучна изолација ефект 2. villi може да се фати површина, адсорпција на прашина, честички што лебдат во воздухот, да се подобри квалитетот на воздухот.
1 Забелешка : 1 инч = 2.54 см 1 инч = 0.39 cm Забелешка 2 : Вие не може да се малку различни во боја бидејќи на монитор за компјутер конфигурација. Забелешка 3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3 см злоупотреба на големината Ali Express постои недостиг од евтини инфериорни скалите подлога И ние се малку скапи, бидејќи Безбедност лизга За нас Ова е главниот услов да не се дозволи по скалите стане безбедносен ризик 1.Физички disp 222↓↓ 222↓↓ надградена верзија на anti-пропадна дното на екранот Nianshang Qu две Apple телефон не ќе падне О! Пропадна отпор може да го замисли тоа .... Надградена верзија Класичен Надградена верзија Класичен мембрана беше раскинат исклучување на Yer ќе оди на скалите покриени со душеци Класичен екранот
услови : 1 : Чесни, најдобри клиенти услуга и добар квалитет. 2 : Топ и 100% висок квалитет на производот. 3 : Добра и конкурентна цена. 4 : Доверливи бизнис. 5 : Брз и Безбеден превоз. 6 : 100% Гаранција За Квалитет. 7 : Вашето Задоволство, нашите Извршување на увозни давачки : увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во цената или на превозот обвиненија. Ве молиме проверете со царинската испостава во земјата за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. Испорака Детали за : Повеќето предмети се испраќаат во рок од 10 работни дена по уплатата е потврдено. слободен испорака на сите објекти од Кина Пост Воздух Mail. во принцип, превозот времето е помеѓу 10-35 дена на било која земја. но, понекогаш тоа зависи од различни кориснички решавање на проблемите. понекогаш тоа е бавен. понекогаш брзо. Ние може да обезбеди Брз Испорака (EMS), купувачот треба да додадете дополнителни превозот на трошоците за надградба на ЕМС. тоа ќе потрае околу 5-7 работни дена, на начин да се поголемиот дел од земјата. Назад и да се Вратат : ако има било какви проблеми со нашите производи, вие може да бара враќање или надоместок во рок од 7 дена по примањето на предметите. но, треба да контактирате со услуга за првиот, пред да се вратат или отворање на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми за вас. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, или не сакате да се направи враќање. за неисправни предмети, ве молиме да ни даде јасна слика. одговор : вашето задоволство е наш приоритет. со цел да се обезбеди подобра услуга, ве молиме да не остави никакви негативни, неутрални повратни информации или спор без комуникација. ние веруваме дека секој проблем може да се реши правилно, ние не ќе пропадне. најдобра услуга е нашиот живот и долга потера; само се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања. ние ќе се потрудиме да одговориме на сите клиент

Всичко за продукта

Размер:
24x64 Classic, 24x75 Classic, 24x64 Upgraded, 24x75 Upgraded
Воспользуйся:
Пол, Молитва,Открит Плувен Басейн, Кола,Маса, Врата,Бар,Упражнения, Тенис На Маса, Голф
Характеристика:
Устойчиви На Бръчки, Коррозионностойкие,Мини, Адгезионные, Антибактериални
Модел:
Бродирана
Приложение:
Врата, баня, антре, коридор
Възрастова Група:
Възрастни
Приложение:
Антре
Спецификация:
24*64cm
Дизайн:
Персийски език
Техника:
Машината Е Направена
Номер На Модела:
Жакард
търговска марка:
beibehang
Стил:
Pastorale
Вид На Модела:
Цвете
Материал:
100% акрил
Продажба На Килими:
Готовият килим (нещо)