.

HUGSIDEA 40*60 см Здравейте аз съм мат килим смешно вход Здравейте аз съм мат закрит / открит мат тънък Paulo килими за хол, антре

HUGSIDEA 40*60 см Здравейте аз съм мат килим смешно вход Здравейте аз съм мат закрит / открит мат тънък Paulo килими за хол, антре

31.98
BGN 18.00 -44 %

Сума
Налично за поръчка


Трговија на големо и пад на превозот се добредојдени.
За пад на превозот,ние ќе им понуди бесплатни изразат испорака кои само потрае околу 5-12days пристигнат.
За пад на превозот,ние може да се испрати на стоките на вашиот клиент директно и нема да ја напушти фактура и цена, ако не ви се допаѓа.
Плаќање :
1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.
2.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот.
3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Превозот :
1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД ,поголемиот дел од земјите во 14-55 работни дена.
2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.
3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)
Се врати и Гаранција :
1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.
2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.
3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.
4.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.
Повратни информации :
1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4/5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
ПРАШАЊА и одговори;
П : Ако јас цел тоа,кога ќе брод мојата цел?
О : Мојот пријател,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 2-5 работни дена.
П : дали постои следење на број за мојот објект?Како да ги пратите на informaiton?
A : Да,ние брод секоја цел withe следење на број,и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.можете да ги пратите на
П : Ние сме една фабрика Штекер, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект,што е трговија на големо цена?
A : Ние ќе ви ги даде на големопродажните цени.

Всичко за продукта

Размер:
400mm x 600mm
Воспользуйся:
Спалня, Декоративна, Търговски, Подови, Къща За Гости, Тоалетна, Баня,Къща
Форма:
правоъгълник
Номер На Модела:
U
търговска марка:
ХАГСИДЕЯ
Начини на продажба:
1бр
Място:
дневна
Стил:
На европейския и американския стил
Стил Пране:
Ръчно Пране
Де Стил:
Модерен Смешно
Техника:
Машината Е Направена
Вид На Модела:
Здравейте, аз съм Мат
Дизайн:
ХАГСИДЕЯ
Материал:
Филцове+Гума
Предмет на:
Вратата / На Пода / Баня / Кухня / Спалня / Баня Мат
Размер:
400*600mm
Характеристика:
Водоустойчива, Нескользящие, Устойчиви На Корозия От Вратата Подложки
Дизайн:
Подложка за хол
Стил:
Открит забавен добре дошли гумена подложка за крака
Име:
килими и килими за дома за хол