.

сапун мухъл пчела полимерна глина форми на кухненски прибори AO021

сапун мухъл пчела полимерна глина форми на кухненски прибори AO021

18.77
BGN 17.00 -9 %

Сума
Налично за поръчка

Опис : Точка БР : AO021 Материјал : висок квалитет со силиконска Мувла боја : случајно контрола на Квалитет : SGS.ФДУ Калапи Тежина (g) : околу 236 Мувла спецификација (cm) : за 10.8*9.5*4.5 Заврши спецификација (cm) : за 8*6.5*3.3
C haracteristics : Висока издржливост и флексибилност. Таа ќе се одржи форма за години. Еднократно, не-стап. Лесен за употреба и чиста. Рејтинг на температура : -50°c до +25 0°c Пред да го купите производи од нашата продавница, ве молиме проверете ја ГОЛЕМИНАТА внимателно, благодарам многу .
Топло Прашува Според рускиот loc ал поштата известување,сите пакет на руски треба да се обезбеди на примачот име(Примачот мора да се пополни во целост со името ).Во спротивно, тоа ќе се вратија! Превозот Ние брод објект во 1-3 работни дена по приемот на вашата вистински плаќање. Бидете Сигурни дека вашата е предвидено адреса е точно значи дека објектот ќе биде постигнување на дестинација на време. Не двоумете се да контактирате со нас јас f сакате адресата да се промени превозот време : 15-60 работни дена, Ако вашата цел е итност, ве молиме изберете курирска компанија од EMS, Fedex, UPS или DHL , кој е многу брзо и безбедно трае само околу 4-8 дена да пристигнат. Наплата Стр olicy Сите објекти во нашата продавница се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
Ние сме 100% задоволство Гаранција на сите наши клиенти, ако има било какви прашања кога ќе го добиете вашиот пакет, стр ле ase не двоумете се да контактирате со нашата служба за корисници со 7 дена по приемот на објектот. Feed врати зависи на нашата задоволството на клиентите за да се успее,затоа,вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни активни повратни информации и 5 ѕвезди. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги ,ве молиме да бидат слободни да контакт . Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Уживајте во вашата шопинг и да имаат убаво време во нашата продавница.Ви благодариме!

Всичко за продукта

Тип Инструменти За Торта:
Леярни форма
Материал:
Силиконов Каучук
документ:
SGS, LFGB, FDA, CE / EU
Характеристика:
Екологично Чист, Зареден
Номер На Модела:
АО021
Тип:
Инструменти За Торта
Материал:
Хранително-вкусовата силикон
За да издържат на температури надвишаващи:
На 250 градуса
тава за печене на кекс:
шоколадова торта с бонбони смола свещи мухъл
Характеристика:
Еко-Содружественный
документ:
SGS, REACH,FDA, LFGB
Място на произход на стоките:
Шенжен Китай (Континентален)
Тип Съобщения Форми:
Инструменти За Торта
срок на доставка:
След 3 дни след плащането
Цвят:
На случаен принцип
Воспользуйся:
форма за сапун от хранително-силикон и форми за свещи