.

Латиноамерикански танци, обувки за жени, истински BD t1-b внос сатен чрез шнурове, спортни обувки учители Leopar ток 4,5 cm мъжки женски универсален BDDANCE

Латиноамерикански танци, обувки за жени, истински BD t1-b внос сатен чрез шнурове, спортни обувки учители Leopar ток 4,5 cm мъжки женски универсален BDDANCE

142.37
BGN 75.00 -47 %

Сума
Налично за поръчка


Латинска Танц Чевли Жените Вистински BD т1-б Увоз Сатен Чипка-up Спортски Наставник Чевли Leopar Пета 4.5 cm Машки Женски Генерички BDDANCE
ОПИС
Купувачот Се Покаже :
ПРЕВОЗОТ
1. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
Добредојдовте во мојата продавница ,
Нашата компанија е многу голем танц материјали производители во Кина . Сега , преку веб-сајтот на глобалната понуда на различни танц чевли и танц облека.
Можеме да го прифатиме трговија на големо и мало ,
Голем повеќе поволна цена , ви благодарам многу за доаѓање , ви посакувам среќен шопинг ! ! Снабдувач Ветување
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
Ние ќе ви вратат за предмети вратени во рок од 15 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Гаранција &Одржување :
Ние обезбедуваме 1 месец замена и 12 месеци за одржување гаранции. Предмети може да биде заменет во текот на првиот месец или одржува на првата година.
***** Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети.(Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет.).
Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.

Всичко за продукта

Обувки Размер:
5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9
Отдел Име:
Възрастен
Тип Спортни Обувки:
танцови обувки
Пол:
Жени
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Дата На Издаване:
Пролетта на 2017 г.
Ширина На Обувката:
Среден(B, M)
Материал На Подметката На:
Мека Подметка
Горния Материал:
Атлас
Ниво На Практика:
Професионален
Украса:
Няма
Материал Стелки:
ЕВА
Петата Височина:
Нисък (3/4 до 1 1/2)
Тип На Затваряне:
Чрез шнурове
Номер На Модела:
Дамски обувки BD T1-b
Вид На Шипове:
Квадратен ток
Подкладочный Материал:
Хлопко-Хартиена Кърпа
Тип Денс Обувки:
Бална Зала / Латиноамерикански Обувки
Петата Височина:
Плосък (от 0 до 1/2)
Горния Материал:
платно /плат Оксфорд
Материал На Подметката На:
Коровьи Мускули
Подкладочный Материал:
Синтетичен
Материал Стелки:
Латекс
Отдел Име:
Възрастен
Украса:
Обтегач
Тип Денс Обувки:
Бална Зала / Латиноамерикански Обувки
Тип На Затваряне:
Чрез шнурове
Пол:
Жени