.

Party бална зала Professional Dance Shoes престижно светкавица сатен Дамски обувки за аеробика латиноамерикански танци маратонки обтегач ток SASAN S-121

Party бална зала Professional Dance Shoes престижно светкавица сатен Дамски обувки за аеробика латиноамерикански танци маратонки обтегач ток SASAN S-121

148.48
BGN 55.00 -63 %

Сума
Налично за поръчка


Партија Ballroom Професионални Денс Чевли Елитното Флеш Сатен Дами Аеробик Чевли латинска Танц Патики Тока Пета SASAN S-121
Увезени свила сатен high-end BD танц чевли, 100% автентични BD танц чевли, најпопуларните светски танц чевли, осигурувањето на квалитетот се добредојдени да се купи, ви благодариме
ЗА ОВОЈ ОБЈЕКТ
Ние сме производство, проектирање, трговија на големо, salesas еден на професија Обувки компанија,Dong Guan chengong спортски чевли компанија.На modern1,000 квадратни метри-скала производство на растенијата,и основана astrict и научни контрола на квалитетот на системот,имаат ОЕМ и forfamous бренд ,се развива сопствено производство шест години,на производи се продава добро во Европските и Американските пазари.
Главните производи вклучуваат ,полно стил,ажурирани tothe најновата мода,танц чевли,патики,кошарка чевли и така натаму .Во high - end потрошувачки групи,позиционирање во широка група.
Во самото Место, со различни стилови,ги поздрави консултации трговија на големо ги Преземе сите видови oforders!Стоката на време!
ПЛАЌАЊЕ
Постојат многу методи за плаќање на располагање на .com како што Alipay, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна , и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
ПРЕВОЗОТ
1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Ќе се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел
варира
на тип на производ и акции статус. Најчесто, обработка време ќе биде 3 до 15 работни дена.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.Круг-tripshipping costsborneby на sellerhimself
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Всичко за продукта

Обувки Размер:
4.5, 5, 6, 7, 8, 8.5, 3.5
Отдел Име:
Възрастен
Тип Спортни Обувки:
танцови обувки
Материал Стелки:
Латекс
Дата На Издаване:
Пролет-2018
Пол:
Жени
Подкладочный Материал:
Атлас
Тип На Затваряне:
Подхлъзване-В
Петата Височина:
Високо (3, както и по-горе)
Тип Денс Обувки:
Бална Зала / Латиноамерикански Обувки
Вид На Шипове:
Тънки Токчета
търговска марка:
Сасан
Материал На Подметката На:
Мека Подметка
Горния Материал:
Атлас
Номер На Модела:
SASAN S-121
Ширина На Обувката:
Среден(B, M)
Украса:
Обтегач
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Ниво На Практика:
Професионален
Пол:
Жени
Отдел Име:
Възрастен
Тип Спортни Обувки:
Латинска танцови обувки жена
Използвайте тълпата:
Кецове
Тип На Затваряне:
Подхлъзване-В
Тип Денс Обувки:
Бална Зала / Латиноамерикански Обувки
Украса:
Обтегач
Вид На Шипове:
Тънки Токчета
Материал На Подметката На:
Мека Подметка
Горния Материал:
Атлас