.

Нов стил високи мъжки ботуши черно бели маратонки леки и удобни 2017 унисекс спортни обувки увеличаване на височината на Мъжки обувки

Нов стил високи мъжки ботуши черно бели маратонки леки и удобни 2017 унисекс спортни обувки увеличаване на височината на Мъжки обувки

179.20
BGN 88.00 -51 %

Сума
Налично за поръчка


Дизајн концепт/ free впечаток мода спорт, Печатење impressionsm сликар е masterpiese на vamp со 3Д технологија на печатење, поздрав до impressionist сликари и пренесе копнеж за прекрасен живот со woderful слики, чевлите се полни со разни секојдневен стил и слободни романтична емоции. 1.Лесни Отпор TPU кафез + Свиња осум кожа на задната страна на пета 2.Flexidle Контрола на antislip outsole може да се зафати теренот и, 1, Conjoined јазик Conjoined јазик, шиење виси лента, меки и удобни, спречување на јазикот отстапување и windproof . 2,Сендвич горниот добра сендвич мрежа + двонасочна водат spandex, мека и еластична, завиткани нога со извонредна поддршка. 3, Outsole Основно MD единствена опремени со RB на пета поддршка forefoot, добра еластичност и перница, анти-skiddling и анти-триење, против груба животната средина, отпорност на корозија и нема нарушување.
1.Како Да поставите Цел Изберете производДодадете во количкатаМесто целЦена на вредноста(ако necesary)ИнсталиранПлаќање верификација 2. 24 Часа Брза Испорака Ние гарантираме за да брод во рок од 24 часа по исплата потврда (освен Одмор).Ако таму е секоја неочекувана ситуација (на пример, доколку наредбата не може да брод во рок од 48 часа), ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок, и да го следи одблиску да брод вашата нарачка наскоро 3.Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации, како и.Тоа е многу важно за нашиот развој на бизнисот ;
Ве молиме не го отвори спорот или остави негативни повратни информации, без да разговараат со нас. Ние сме искрени продавачот, ние ќе ви послужи додека вашето задоволство.
Putian е onemix бренд фабрика.Тоа е повеќе од 10 години искуство за производство на Европа и НАС и high-end
патики.Тоа е голем на претпријатието која intergrates истражување и developement,проектирање,производство и продажба.
Компанијата е лоцирана во Licheng Округ,Putian Град Fujian Провинција.На покриена површина е околу 25000 квадратни метри,кој е составен од
8000 метри квадратни бренд операција центар,10000 метри квадратни магацин и 7000 квадратни метри фабрика.Фабриката се наоѓа во Huangshi
Индустриски Парк.Тоа е совршен за производство на опрема и врв-ранг технологија на производство.
Имаме професионални услуги на клиентите тим.Ако има било какви проблеми во вашето купување,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку е-маил или
trademanage.Ние ќе ви одговори што во прво време.

Всичко за продукта

Обувки Размер:
6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11
Отдел Име:
Възрастен
Тип Спортни Обувки:
Маратонки За Бягане
Пол:
Мъже
Приложимо място:
Бетон
Номер На Модела:
1202
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер
Дата На Издаване:
Пролетта на 2017 г.
Ширина На Обувката:
Среден(B, M)
търговска марка:
onemix
Функция:
стабилност
Материал Стелки:
Дъвка
Характеристика:
Дишаща,Увеличение На Височина, Масаж
За Разстояния:
Маратон (>40 км)
Горната Височина:
Висок
спортен тип:
Стил на живот
Тип На Затваряне:
Чрез шнурове
Горния Материал:
Окото (въздушна мрежа)
Ниво На Практика:
Допълнително
Материал На Подметката На:
Дъвка
Цвят:
Черно-бял/black червен/тъмно син
ОТВОРИ:
Слипоны, Чрез Шнурове
Размер На Маратонки За Тичане:
40-45
Пол:
Мъже
Тип Спортни Обувки:
Маратонки За Бягане