.

Никога Не Творчески Пластмаса Thumbtack Пирон За Снимка Стенни Живопис Цвят Декоративни Пирони Пирони Офис Аксесоари, Канцеларски Материали Момичета

Никога Не Творчески Пластмаса Thumbtack Пирон За Снимка Стенни Живопис Цвят Декоративни Пирони Пирони Офис Аксесоари, Канцеларски Материали Момичета

12.78
BGN 12.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка


[xlmodel]-[custom]-[8888] Опис на Производот
Никогаш Не Се Креативни Пластични Thumbtack Помине За Фото Ѕидното Сликарство Боја Декоративни Tacks Ноктите Канцелариски Прибор Канцелариски Девојки
Никогаш Не Се Креативни Пластични Thumbtack Помине За Фото Ѕидното Сликарство Боја Декоративни Tacks Ноктите Канцелариски Прибор Канцелариски Девојки
Бренд : НИКОГАШ
Materila : Железо и Пластични
Големина : 9*18mm
Количина : 80 парчиња
Пакување кутија големина : 85*60*44mm
Боја : Светло Purlple, Светло Розева Боја,Pruple
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[8888] Ќе Ви се Допадне ..
[xlmodel]-[custom]-[41469] Услуга
Испорака
1.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-5 работни дена по потврди приемот на вашата исплата.
2.By Воздухопловната вклучувајќи ги и хонг конг пост и кина пост .Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори ,тоа може да трае до 10-30 дена.Од нашите experence,за повеќето земји,може да се очекува 10-25 дена.
Со ЕМС : 5-7 работни дена
Од UPS-от,DHL,FEDEX : 3-5 дена бизнис
3.Обичај такса
Ние ќе се прогласи како примерок и ниска вредност за да се избегне данок. Но, некои обичаи може да биде стриктна понекогаш; купувачи се одговорни за cusroms давачки откако се причинети.
Љубезно ве молиме да се разбере .Ви благодариме!
Returen
1.Сите производи се под строга проверка за да бидете сигурни дека сите се во добар квалитет пред превозот да се избегне било кој квалитет на проблемот.
2.Ако не сте задоволни објектот кога ќе примите ,ве молиме вратете го во рок од 14 дена за сместување или meney назад .Сепак ,купувачи се одговорни за враќање превозот цена и уверете се дека предмети вратени се во нивната оригинална услови.
3.љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се врати.
Повратни информации
1.Ние зависи од вашето задоволство да успех затоа позитивни повратни информации е многу значење за нас .Appreciatively ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на нашата веб страница.
2.Било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативни или neutial повратни информации .Ние ќе се потрудиме да ги реши проблемите и да се обезбеди најдобрите услуги на клиентите.
Ви благодарам многу за вашата поддршка!
Искрено сакаат youhappinesscheerfulness и успех

Всичко за продукта

търговска марка:
никога
Материал:
Пластмаса
Тип:
Карамфили За Палеца
Номер На Модела:
никога
Използването на:
пин-кода на училището офис студент
Текстура на материала:
Метални