.

A4, A5, A6, A7, B5 метална спирала обвързващи скоба, 6, 4, 2, 9 пръстени САМ notebook clips, gold silver brone black loose-leaf биндер

A4, A5, A6, A7, B5 метална спирала обвързващи скоба, 6, 4, 2, 9 пръстени САМ notebook clips, gold silver brone black loose-leaf биндер

3.18
BGN 3.00 -6 %

Сума
Налично за поръчка

Големината на прстенот е внатрешен дијаметар. Секој клип е опремена со 2 групи на завртки.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА 1 П : По плаќање јасно,кога ќе предмети дојде? A : Нормално објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа кога плаќање во готово. Shippingtime е за 15-35 бизнис дена, но некои земји трае долго време да се прават customimporting, како што се Бразил, Италија. Погоре земји обично трае околу 40-70 работни дена или повеќе. 2 П : Каков вид на превозот метод да се предложи? А : 1) целиот продажбата цел ви предлагаме да брод од експрес/DHL/ Премиум Превозот за 3-10 дена. 2) цел над НАС$10.0 ние ви препорачуваме со Стандард превозот или epacket about7-25business дена. Клиенти одберете Стандард превозот првиот, тогаш контактирајте со нас ако ние може да се отстрани такси превозот. 3) цел помалку од$5.0 брод од страна на Обичните Мал Пакет Плус,превозот на пат не може да се гарантира,10-60 работни дена. 3 П : Ако објектот не доаѓаат, конечно, или објектот не како опис, што треба да направам? А : 1)ве Молиме контактирајте со нас да се прошири на заштита на време кога заштитата е за да се заврши. 2)контактирате за било каков проблем како да не како опис/скршени/lesspackage, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.

Всичко за продукта

Тип:
скоба за халки
Шик:
No
Материал:
Метални
Номер На Модела:
скоба-4
Цвят:
злато сребро бронз черно