.

LVSUN NP-BD1 NP BD1 NPBD1 зарядно устройство, адаптер за кола, USB порт за SONY DSC T300 TX1 T900 T70 T2 G3 S930 T700 T500 T200 T77 T90

LVSUN NP-BD1 NP BD1 NPBD1 зарядно устройство, адаптер за кола, USB порт за SONY DSC T300 TX1 T900 T70 T2 G3 S930 T700 T500 T200 T77 T90

26.72
BGN 18.00 -33 %

Сума
Налично за поръчка


LVSUN PC8 CC Полнач е еден Универзален Полнач за Различни Камера Батерии и АА/AAA Батерии , Вие Само Треба Да се Промени Полнење Плочи. Ние ги Доставуваме Повеќе од 200 Видови На Плочи за Да се Изберат, да Одговара за најголемиот дел од Камерата Батерии.
1.Авто откривање 1.2 V до 8.4 V и монтажни таблици
2.Додадете автомобил приклучете се користи во Автомобил
3.Различни кабелот за напојување на располагање
4.USB излез 5 V 0.5 A, USB кабел
5.Полнење на сите 3.6 V/3.7 V/4.2 V батерија со универзална батеријата плоча
6.Полнење 1.2 V АА/AAA батерија (треба да се избере батеријата плоча.)
Пакетот вклучува : полнач база 1pcs
батеријата плоча 1pcs
Еу кабелот за Напојување 1pcs (ако сте треба НИ кабелот за Напојување, PLS ни каже.)
автомобил plug 1pcs
Компатибилност Одговара за Било за SONY NP-BD1 тип на батерија ( Ние имаме повеќе од 200 модели на монтажни таблици за различни брендови, ако ви треба плоча за други батеријата, pls контактирајте со нас.) Компактен Полнач карактеристики на пати-од AC приклучок за лесен за складирање и патување. Разноврсна Доаѓа со вклучен Евра приклучок адаптер за напојување во Европа. Вклучени DC адаптер со запалка приклучок за приклучок ви овозможува да ја полните додека на патот. USB Излез Задолжен или снабдување со енергија за MP3 уреди, мобилни телефони, дигитални камери, и други поврзани уреди со помош на USB моќност. Безбедносни Карактеристики На полначот карактеристики заштита против преполнувањето и прегревање. Топла Продажба Камера Батеријата Плочи :
За Canon : NB1 L, NB2 L, NB3 L, NB4 L, NB5 L, NB6 L, NB7 L, NB8 L, NB9 L, NB10 L, NB11 L, NB12 L, LP-E5, LP-E6, LP-E8, LP-E10, LP-E12, BP511, BP808..
За Nikon : EN-EL1, MK-EL3, MK-EL8, MK-EL12, MK-EL13, MK-EL14, MK-EL15, MK-EL18, MK-EL19, MK-EL20, MK-EL22, MK-EL23..
За Sony : NP-BD1, NP-BX1, NP-BG1, NP-BK1, NP-BX1, NP-FW50, NP-FM50, NP-FP50..
За Panasonic : DMW-BCN10, DMW-BCL7 E, DMW-BLH7 PP, DMW-BCF10, DMW-BLF19.. DMW-BCH7 E, DMW-BCK7, "ФОЛКСВАГЕН" - VBG130, "ФОЛКСВАГЕН" - VBG6, "ФОЛКСВАГЕН" - VBN130, "ФОЛКСВАГЕН" - VBK180..
За Fujifilm : NP-W126, NP85, NP60, NP95..итн
За Олимп : LI-90 B, BLN-1, BLM-1, BLS1, LI-50 B, LI-40 B..итн
За Casio : NP110, NP60, NP70, NP90, NP100, NP110 C, NP120 C, NP130 C, ХА-G20 BAT..
За Samsung : BP1030,BP1310, BP1410, SLB-10 A..итн
За Go Pro : AHDBT-001, AHDBT-201, AHDBT-301, AHDBT-401..
Други Бренд : За PENTEX, SANYO, Leica..
LVSUN Еден од водечките производство во Компјутер и мобилност, периферни уреди. Повеќе од 1000 вработени. Ние сме новородено бебе во . Но, ние сме 13 години во Електронска поле. Ние ќе се фокусираме на квалитет и услуга, продолжува да се изгради висок квалитет бренд. Ние ќе го лансира нови производи и промотивни активности, од време на време . PLS додадете нашата продавница до вашите омилени продавници . Ви благодариме!

Всичко за продукта

Цвят:
Черен
Изход Стандартна:
САЩ, ЕС, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ, AU, КР.
Бързо зареждане:
No
Номер На Батерията:
1
Пакет:
Комплект 1
Тип:
Електрически
Интелигентно Зареждане:
ДА
търговска марка:
LVSUN
Номер На Модела:
LS-PC8CC-USB-CBD1
екран на дисплея:
No
Воспользуйся:
Камера
Пакет:
No
Изход Стандартна:
EU/US/KR/UK/AU