.

(6шт, 3 бр.) LCD гвардия филм Екран протектор на дисплея за Nikon Coolpix L820 цифров фотоапарат

(6шт, 3 бр.) LCD гвардия филм Екран протектор на дисплея за Nikon Coolpix L820 цифров фотоапарат

BGN 7.84

Сума
Налично за поръчка

Опис на производот Deerekin Екран Заштитник нуди совршен екран заштита, без да се забележува благодарение на заштитна фолија е супер јасно материјал. Вие сеуште имате кристално јасни и остри приказ на сите на содржината на екранот. Со исклучително отпорно на гребење и издржливи површината. Гребење нема да имаат шанси против овој Екран Заштитник. Со дополнителни анти-отпечатоци слој, нечистотија и отпечатоци лесно може да се избриша надвор од филмот. Карактеристики на производот (6pcs, 3-pack) Секој пакет вклучувајќи и две екран заштитници и еден микрофибер крпа Транспарентен Екран Заштита Отпорен на Гребење со 3 H Цврстина Не Влијае на Екранот или Пред Камера-Намалување на Точната Екран Димензии Трајни PET Пластика Екран на Допир за Компатибилност Забелешка : За главните LCD екран САМО Детали за Производот Бренд : Deerekin Состојба : Brand New ( Неотворена / Неискористени / Неоштетени ) Материјал : ПЕТ Пластика (Анти-Нула, Анти-Прашина) Светлина : 94% Цврстина : 3 H Додатоци : Екран Заштитник x6, Микро-влакна Текстил x3 Гаранција : 6 Месеци, Компатибилни со : L820
Производ Слики

Всичко за продукта

търговска марка:
Оленькин
Пакет:
ДА
Размер:
Does Not Apply
Номер На Модела:
DKLCD-L820
Воспользуйся:
Камера