.

Neewer 30 x30/80cmX80cm окото осмоъгълник чадър Speedlite софтбокс Bowens определяне на Speedring за Nikon / Canon / Sony/Pentax/Olympus

Neewer 30 x30/80cmX80cm окото осмоъгълник чадър Speedlite софтбокс Bowens определяне на Speedring за Nikon / Canon / Sony/Pentax/Olympus

47.98
BGN 46.00 -4 %

Сума
Налично за поръчка


Бесплатен Превозот
Neewer® 30"x30" / 80cm X80cm Мрежа Octagon Чадор Speedlite Softbox со Bowens Планината Speedring за Nikon за Canon за Sony за Pentax за Олимп за Panasonic за Lumix за Neewer Speedring Флеш и Други Мали Strobe Трепка
Опис :
Neewer Softbox е дизајниран да се таложи на strobe флеш, кои ви даваат подобра дури и осветлување. Тоа доаѓа со сребрена рефлексивни внатрешни работи и рамна пред лицето. Тоа е неопходно во било кој професионален портрет студио.
Спецификација :
Објектот големина (дијаметар) : 80см / 30"
Облик : Octagon
Планината тип : Bowens
Алуминиум Прстен Адаптер
Пакет содржина :
1 x Octagon Beehive Softbox Со Мрежа
1 x Внатрешна diffuser
1 x Надворешниот diffuser
1 x Планината Speedring
1 x торба за Носење
Answer : ___________________________ NOTE : strobe главата и светлината застане не е вклучена
Слики :

Всичко за продукта

Пакет:
ДА
търговска марка:
Niver
Номер На Модела:
10079162