.

Deerekin 9H HD 2.5 D повърхностна твърдост закалено стъкло LCD Екран протектор за Fuji fujifilm X-Pro 2 камери

Deerekin 9H HD 2.5 D повърхностна твърдост закалено стъкло LCD Екран протектор за Fuji fujifilm X-Pro 2 камери

9.58
BGN 7.00 -27 %

Сума
Налично за поръчка


9 H Калено Стакло LCD Екран Заштитник
Опис : Тоа го заштитува вашиот LCD екран од прашина и гребнатини висок степен на цврстина на стакло со индекс на 9 H нула отпор на високо пренос стапки до 95% задржува на екранот јасност Ултра-тенок 0.3 mm (0.02 ") на оптичко стакло Статични лепило го прави за лесна апликација и отстранување без да остават било леплива остатоци совршен за FUJIFI L M X-PRO2 Пакет се Вклучени : 1 x Заштита На Стакло Екран 1 x Влажни Избрише 1 x Сува Избрише 1 x Налепница Водич 1 x Прашина-Апсорбер

Всичко за продукта

Пакет:
ДА
Номер На Модела:
за FUJIFILM x-pro2
Размер:
1*1*1
Воспользуйся:
Камера
търговска марка:
ВИНОТАР