.

1/4 инча метална дръжка Дръжка стабилизатор за фотоапарат SLR DSLR LED Canon Speedlite Light

1/4 инча метална дръжка Дръжка стабилизатор за фотоапарат SLR DSLR LED Canon Speedlite Light

BGN 5.10

Сума
Налично за поръчка

Карактеристики : * Лесни и не се лизга заврши зафат. * Пука мазна и стабилен професионален видео. * Компатибилен со било камера или видео камера. * Силна, Безбедна и Тешки. * 1/4 20 инчи стандард tripod тема на дното кој ќе може да се изгради повеќе костец и се качи на 1/4 инчи приклучок на tripod. Спецификација : Име на Производ : се Справи со Притисокот Тип : Рачни Боја : Црна Материјал : Метал тело со Црна гума на врвот за Да се Вклопи : Камера Компатибилен Бренд : Универзална Големина : 70mmx 25мм Tripod Монтажа Теми : Топ : 1/4 инчи -20 Машки; Дното : 1/4 инчи -20 Женски. Погоден за 1/4 инчи завртка прилог одговара на повеќето SLR, dslr фото. точка и пука, и видео камери Забелешка : 1.Ние нудиме јасни слики, мерења каде што е можно. Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба. 2.Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1inch=2.54 см) 3.Не постојат инструкции се вклучени во овој комплет.Професионалната Инсталација Е Препорачливо 4.Ве Молиме Споредете Метал Се Справи Со Вашиот Оригиналот Пред Купување
Пакет се Вклучени : 1 x Метална Рачка
Детали Слики :

Всичко за продукта

Пакет:
ДА
търговска марка:
Шоу-шут
Номер На Модела:
1/4 инча метална дръжка Дръжка