.

0.1 м-1 м 90 градуса нагоре под ъгъл FPV Micro HDMI Male to Mini HDMI спк стартира строителни плосък кабел за въздушна GoPro Multicopter

0.1 м-1 м 90 градуса нагоре под ъгъл FPV Micro HDMI Male to Mini HDMI спк стартира строителни плосък кабел за въздушна GoPro Multicopter

18.53
BGN 16.00 -14 %

Сума
Налично за поръчка


Долу Аглеста 90 степени FPV Micro HDMI Машки да Мини HDMI Женски FPC Рамен Кабел за Multicopter Воздушна Фотографија Работа за Камерата Multicopter Воздушна Фотографија Кабел : Сива или Црна боја (ние ќе брод тоа случаен избор) Должина : 5cm 10cm 20cm 30cm 50cm 80см 100cm Типична примена : поврзете го вашиот видео уред со micro HDMI порта за видео уред со стандардниот mini HDMI влез. Кога кабелот е премногу здрвени, тоа може да влијае на gimbal перформанси, особено за оние мала тежина gimbals. Овој кабел е многу мека ,посебно ориентирана brushless gimbal апликација ,одговараат за камери со Micro HDMI порта. (Ве молиме проверете ја вашата порта е micro hdmi или мини hdmi првиот)

Всичко за продукта

Дължина на кабела:
20 СМ, 80 СМ, 100CM, 5 СМ, 50 СМ, 30 СМ, 10СМ
търговска марка:
CY
Пакет:
ДА
Тип:
Кабелен Адаптер
Номер На Модела:
C (F)-D (do)
Статут На Продукти:
Склад