.

WZSM продажба на Едро на нов 10шт FFC спк стартира строителни гъвкав кабел 0.5 мм, ход 40 штырей 150 мм дължина напред AWM 20624 80C 60V VW-1

WZSM продажба на Едро на нов 10шт FFC спк стартира строителни гъвкав кабел 0.5 мм, ход 40 штырей 150 мм дължина напред AWM 20624 80C 60V VW-1

12.61
BGN 12.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Сосема нов висок квалитет,
90 дена гаранција
Објектот е тестиран пред превозот и 100% работи.
Испорака :
Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на број
ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и up-to-date.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми што можат да го имаат. Задоволството на клиентите е важно за нас.
Ве молиме проверете пред да го купат ,ќе се обрне многу внимание на вашата нарачка и ќе се потрудиме да го реши секој проблем .
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата услуга или производ, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации .
Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем на ваше задоволство.
Ако не сте задоволни со производот , ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди. Ви благодарам многу .

Всичко за продукта

Дължина на кабела:
150мм
търговска марка:
WZSM
Тип:
Гъвкав Плосък Кабел
Номер На Модела:
Гъвкав Плосък Кабел
Статут На Продукти:
Склад
Пакет:
ДА