.

3,5 мм plug до 3,5 мм дистанционно управление микрофон слушалки кабел за слушалки Apple Samsung LN004941

3,5 мм plug до 3,5 мм дистанционно управление микрофон слушалки кабел за слушалки Apple Samsung LN004941

BGN 19.92

Сума
Налично за поръчка


Објектот Состојба : Brand New без мало пакет.
Pls ни остави порака за боја, или на друго место различна боја ќе бидат испратени надвор случајно.
Совети : дијаметар од 3,5 мм слушалка школка е тенок доволно, така што тоа може да биде вметната во на слушалки.
120cm долго. 3.5 mm 4 столбови машки да 3.5 mm стерео пристаништа.
Далечинскиот на овој кабел одговара за iphone itouch ipad и Повеќето од Android систем на мобилен телефон, како Samsung, HTC, МВР,итн.
Овој кабел е мала тежина дизајн, Многу мека, Без "Стетоскоп ефект".
Нашите кабелот е Убав изглед на кожата. L Форма 3,5 мм адаптер.
Далечинскиот на мојот кабелот е чудесен, Ние дизајн е да го вклучите botton за тоа, така што да се направи тоа може да работи на Iphone OS (како Iphone Itouch Ipad ) и Андроид оперативен СИСТЕМ (како Samsung Ми HTC итн.) mobilephone. Па така од сега за вас не треба да се подготви 2 видови на кабел за слушалки/слушалка.
Добро работи во мојот Samsung и Iphone Itouch.Јас тестирани тоа.
Нашиот далечински работат добро на повеќето од mobilephone уреди.Но.Како што знаете премногу различни модели на уреди во светот сега, Некои модели можеби не ги поддржуваат и на далечински управувач, Па ние не може да гарантира сите модели се компатибилни на нашиот далечински управувач, Ние се обидуваме се потрудиме да се направи тоа лесно да се користи. Се надеваме дека ќе може да го задоволи нашите кабел.
Ако ви се најде тоа може да не работи добро на вашиот уред и можете да го користите прекинувачот копчето и обидете се "Мулти plug неколку пати" , Така што за да ја работат добро.
====Следниве слики се за Црна====
====Следниве слики се за Бела Кабел====
=====Следниве слики се за Сина Боја=====
Она што е во пакет :
3.5 mm Машки 3,5 мм Далечински Микрофон Контрола Слушалки Слушалки Кабел За Apple, Samsung
Ние нудиме на светот превозот. Од Мали парцели превозот време, обично во рок од 15 дена за 45 дена за поголемиот дел од земјата. (Ако од експрес, како што се ЕМС DHL обично 10 до 15 дена)
Ние ќе брод надвор од објектот во рок од 3 до 15days по плаќање е потврдено (некои предмети треба да се производство толку бавно)
Нашите превозот methord вклучуваат : EUB, хонг конг ПОСТ ,EMS, DHL и сл.
Купувачот pls напишете име и адреса јасно ,ние ќе не презема никаква одговорност за погрешно име или погрешна адреса .
Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса.
На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите.
Ние може да прилагодено hifi earpone аудио кабел за вас со вашиот ум, ве Молиме испратете ни порака ако ви треба обичај слушалка кабел .
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги,pls ни остави активни повратни информации.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги ,pls контактирајте со нас прво, пред да ја напушти негативни повратни информации,и ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Никаков проблем не е проблем, Само контактирајте со нас.
30 дена гаранција. Пред да ви испрати предмети, имаме направено квалитет гарантиран од страна на професионални П. В.
Ако имате на следните прашања, ве молиме контактирајте со нас.
1.Било DOA или неисправни(не поради злоупотреба), ве молиме контактирајте со нас во 7days.
2.Било оштетени или исчезнати, ве молиме да се задржи оригиналната состојба и да се соберат на слика на докази, а потоа обратете ни се во потрага по некои детали.

Всичко за продукта

Дължина:
white, blue, black
бягство:
Плитка
Пакет:
ДА
Външен Диаметър:
3.5mm
Жак И:
Бескислородная Мед
B Конектор:
Бескислородная Мед
Опаковка:
Найлонова торбичка
Приложение:
Мултимедия
Пол:
Мъж-Мъж
Номер На Модела:
3.5 мм Мъжки 3.5 мм
Тип:
Коаксиални Кабели
търговска марка:
EachDIY