.

Лентов кабел 50pin за GPS-навигатор ( 50p*100*0.5 - А)

Лентов кабел 50pin за GPS-навигатор ( 50p*100*0.5 - А)

BGN 8.00

Сума
Налично за поръчка

Спецификација : Должина : 100mm Проред : 0.5 pin број : 50pin Кабел ширина : ≈25мм Конектор : A( На иста страна - obverse насока ) Пакет вклучуваат : флексибилен кабел x 1 buc Забелешка : ве молиме бидете сигурни да се провери вашиот уред компатибилен пред да нарачате овој производ . Ако ви треба други спецификација лента кабел ве молиме контактирајте со нас!
Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Превозот И Ракувањето Со
1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму.
2.Товарни е евтин ,ние можеме да брод од Сингапур Пост. DHL, ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail .
Nont : превозот од Сингапур Пост многу бавно . ако ви треба превозот брзо Ние, исто така, може да обезбеди Изрази,како што се Fedex,DHL,EMS,обично 3-7days за повеќето земјата.Ако ви треба Брз превозот,контактирајте со нас.
3.Ние обично ја пратите пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail или Сингапур Пост. ние ќе го испратите на следење на број по испрати,повеќето земја ќе пристигне парцела во 12-35 работни дена.
Повратни информации
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.
Негативна или неутрална повратни информации не може да ги реши проблемите. Верувам дека комуникацијата е најдобар начин да го реши проблемот.

Всичко за продукта

Дължина на кабела:
150мм
Тип:
Промоционален Кабел Dada
търговска марка:
КХИ
Номер На Модела:
20624
Статут На Продукти:
Склад
Пакет:
No