.

високоскоростен USB 3.0 A Male to a Male Adapter USB3. 0 AM to AM Coupler Connector Продължавам Converter

високоскоростен USB 3.0 A Male to a Male Adapter USB3. 0 AM to AM Coupler Connector Продължавам Converter

3.65
BGN 3.00 -18 %

Сума
Налично за поръчка


USB 3.0 Машки да Машки Адаптер
Опис : USB 3.0 Машки да Машки Адаптер За проширување на постоечкиот кабел или менување на интерфејс тип Поддржува брзини до 4.8 Gbps (10 X побрзо од USB 2.0) Super Speed USB за ултра-брз пренос на податоци, цени со нула податоци деградација Целосно заштитени за да се намали ЕМИ и други пречки извори пакување : OPP polybag

Всичко за продукта

Дължина на кабела:
Друго
Цвят:
Сини
търговска марка:
CY
Тип:
Кабелен Адаптер
Статут На Продукти:
Склад
Пакет:
No
Номер На Модела:
S024
Тип:
USB-кабели за
специални характеристики:
USB 3.0