.

Висока премия 3.5 мм мъжки конектор за двойна аудиокабеля 635 мм аудио полето за смесител усилвател говорител проводници на кабела 1M 2M 3M

Висока премия 3.5 мм мъжки конектор за двойна аудиокабеля 635 мм аудио полето за смесител усилвател говорител проводници на кабела 1M 2M 3M

19.12
BGN 19.00 -1 %

Сума
Налично за поръчка


Детали за производот :
Тип : 3.5 mm џек - dual 6.35 MM џек Аудио Кабел
Должина : Имаат 1.5-30 METER (Ако сте треба други должина, ве молиме контактирајте со нас.)
Диригент : Висок квалитет на 4 N OFC, антиоксиданс, за лесно да ги пренесувате и долг животен век
Конектор : Супер дебела 24k позлатени приклучоци
Материјал : 24 K позлатени терминали, бакар алуминиумски глава собранието, употребата на кислород-бесплатни бакар (OFC) терминал увоз, меки материјали како гума, кожа, кабел мека, свиткување отпор, нема сигнал слабеењето.
Употреба : DVD, VCD, ТВ, Радио, Лента рекордер, CD плеер со звучници, засилувач машина за поврзување и пренос на Аудио и Видео сигнали за нив.
Карактеристики :
1. На 24k позлатени терминал, цинк легура собранието на главата, мека гума материјал, линија мека, добра флексибилност, сигналот без никакви слабеењето
2. Користење на висока чистота на кислород слободни бакар (OFC) диригент висок заштитен core изолација аудио кабел.
3. Анти пречки кабел структура дизајн, максимално заштитен сите нередот и висок квалитет на multilayer оклопна жица материјали
4. Приклучокот не магнетни легура школка за заштита на
5. Висока густина висок заштитен верност дизајн, силни анти-мешање способност, пренос на сигнал ефект.
6. Овој производ усвојува RHOS стандарден договор со заштита на животната средина материјали , производи издржат сите видови на комплексни средина отпорност на корозија, е идеален за аудио пренос на линија
Производи, вклучувајќи :
1pcs x АУДИО КАБЕЛ

Всичко за продукта

Цвят:
Сини
Дължина:
75cm, 1.5m, 2m, 3m, 5m, 8m, 10m, 12m, 1m
Приложение:
Високоговорители, Микрофони, Мултимедия
Жак И:
Джак
Опаковка:
картонена кутия
Пакет:
ДА
бягство:
Плитка
B Конектор:
Джак
Пол:
Мъж-Мъж
Номер На Модела:
ICN-1436
търговска марка:
GOLLE YLION
Характеристика:
Няма
Тип:
Аудиолиния
Външен Диаметър:
4.0mm
Тип:
Аудио Разклонител, Аудио Линия