.

Кабел за камера за лаптоп Lenovo Thinkpad T440 T450 Non-touch Series, P / N DC02001LE00 SC10A23625

Кабел за камера за лаптоп Lenovo Thinkpad T440 T450 Non-touch Series, P / N DC02001LE00 SC10A23625

BGN 19.20

Сума
Налично за поръчка

Опис име на Производ : Камера Кабел за Дел Број # : DC02001 LE00 SC10 A23625
Состојба : Залихи и Нов Гаранција : 60-дена Модел се Користи во : T440 T450 Не-touch Серија ! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !)
Пакетот вклучува : 1pc Камера Кабел Напомена : проверете го нашиот фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.
Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Превозот И Ракувањето Со
1. ние можеме да брод на објекти за целиот свет.и сме биле испратени до многу земји, на пример : Itlay,Шпанија,Франција,Иран и така натаму.
2.Товарни е евтин ,ние можеме да брод од Сингапур Пост. DHL, ,EMS ,Кина Пост Воздух Mail .
Nont : превозот од Сингапур Пост многу бавно . ако ви треба превозот брзо Ние, исто така, може да обезбеди Изрази,како што се Fedex,DHL,EMS,обично 3-7days за повеќето земјата.Ако ви треба Брз превозот,контактирајте со нас.
3.Ние обично ја пратите пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail или Сингапур Пост. ние ќе го испратите на следење на број по испрати,повеќето земја ќе пристигне парцела во 12-35 работни дена.
Повратни информации
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.
Негативна или неутрална повратни информации не може да ги реши проблемите. Верувам дека комуникацијата е најдобар начин да го реши проблемот.

Всичко за продукта

Дължина на кабела:
кабел камери
Тип:
Промоционален Кабел Dada
търговска марка:
КХИ
Номер На Модела:
Т440
Статут На Продукти:
Склад
Пакет:
No