.

Dropship 10 бр. / лот 1 включете щепсела към 2 Женски RCA AV аудио Y Дърва Plug адаптер нова

Dropship 10 бр. / лот 1 включете щепсела към 2 Женски RCA AV аудио Y Дърва Plug адаптер нова

BGN 8.77

Сума
Налично за поръчка


Тип : друго
Карактеристики : 1.100% Сосема Нов. 2.Големина : 45 x 25 x 12mm 3.Тежина : 7g 4.Компактен, Лесен и лесно за чување 5.Лесен за употреба само plug and play 6.Ова е корисно РКА Машки да се Женски Адаптер. 7.Оваа РКА Splitter има Машки РКА приклучокот на едниот крај и 2 Женски РКА Џек на другиот крај. 8.Ви обезбеди со способноста да се поврзете РКА кабли заедно со цел да се прошири нивната должина. 9.Оваа РКА AV Splitter може да се користи како адаптер за аудио и видео поврзување. 10.За повисок квалитет на стерео врска на двете страни. 11.Силно заштитен од мешање, висока верност, јасен сигнал 12.Конектори : РКА Машки 2 РКА Жените

Всичко за продукта

Дължина:
B Конектор:
RCA
Пол:
Мъж, Жена
Тип:
AV кабели
Номер На Модела:
Друго
Пакет:
Комплект 1
Опаковка:
Найлонова торбичка
Характеристика:
Няма
търговска марка:
СЕНХОДРОНГ
Приложение:
Мултимедия
Жак И:
RCA
бягство:
Не Е Защитен
Пакет:
No
Пол:
Мъж, Жена
Цвят На Съединителя:
Злато
Тип конектор:
RCA
Тип:
no