.

Жените Деним Жилетка 2017 Летен Стил Жилетка Дама Дънкови Дънкови Жилетки Топ Палто Плюс Размер Дънки, Потници, Жените Най-Високо Качество Жилетка, Яке

Жените Деним Жилетка 2017 Летен Стил Жилетка Дама Дънкови Дънкови Жилетки Топ Палто Плюс Размер Дънки, Потници, Жените Най-Високо Качество Жилетка, Яке

BGN 20.80

Сума
Налично за поръчка


Жените Тексас Вест 2017 Лето Стил Јакна Дама Тексас Жан Елеци Врвот Палта Плус Големина Фармерки Блузи Жени Со Висок Квалитет Вест Јакна
Карактеристики :
opp вреќа пакет
Тежина околу : 350g
2colors за избор : како слик
Материјал : памук мешавина/полиестер/акрилик
Луксузен дизајн.
Големина : 4 големина . За големината на разликата помеѓу кинески и Американците. (Мерење разлика од 1-2cm,pls бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина одговара на овој Дуксери)
ГОЛЕМИНА/CM БИСТА ДОЛЖИНА
S 78 50
М 80 51
L 82 52
XL 84 53
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел. Ви благодариме!
Плаќање
Ние поддршка Зачувам(Alipay),кредитна картичка, visa, mastercard, итн.
-Купувачот е одговорен за какви било царински давачки или увоз доход.
Испорака
-Стоките ќе бидат испорачани во 7days по плаќање примени, исто така, ќе обезбеди следење на број за вас.
-Plz нудат детални примачот информации(контакт лице, адреса, со поштенски код, тел Нема).
-Сите бесплатен превозот методи се во нашите опција стандардно.
-Време на испорака :
а. Кина Пост Воздух Mail : 10-30 дена(не е стабилна како што ми вети)
б. EMS DHL UPS, TNT Express : 3-10 дена.
-Услови :
а. За да испраќање на непречено и брзо, конечната одлука е во нашите опција да брод стоки преку други curriers.
б. Ние не сме одговорни за било каква несреќа, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.
Гаранција & Се Враќа
-Ако не сте задоволни со вашата нарачка, plz контакт со нашите trademanager или е-да се направи замена или рефундирање пред стоката да се врати(испорака на трошоците, не се враќа)
-Ако било каква штета happenedduring пратката, ве молиме да ни ги испратите фотографиите откако ќе го добиете на стоки.
Тогаш ние ќе контакт со вас за да го најдете најдоброто решение.
-Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, ние не покривање на сите предмети за штета по употребата.
-Треба да се враќа биде потребен;
а. Контакт со нас преку trademanager или е-пошта.
б. Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат.
в. Овластување за да се вратите на објектот ќе се издаде.
г. Враќање на ставката за согласи на размена или се враќа
e. Купувачот да ја преземе контролата сите трошоците за враќање.
Повратни информации
-Ние зависи од вашето задоволство да успех, Затоа, вашата повратна информација е дефинитивно важно за нас.
-Ако сте Среќни со вашата нарачка, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, и нашите автоматски повратни информации систем веднаш ќе ве остават позитивен фидбек, како и.
-Наш врвен приоритет е постигнување на брз и јасен комуникација со нашите клиенти. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти негативни повратни информации доколку сте незадоволни со купувањето на било кој начин

Всичко за продукта

Размер:
S, M, L, XL
Тип Елемент:
Връхни Дрехи И Палта
Вид Връхни Дрехи:
Жилетка
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
LS858 / 988
Стил:
Ежедневни обувки
Дължината На Дрехата:
Кратък
Яка:
Отложной яка
Украса:
Дупка, Реколта, Бутон
Материал:
Памук
Тип На Затваряне:
Однобортный
търговска марка:
GearJior
Стил Ръкави:
Редовен
Onesize:
сиво, лилаво, черно, зелено
дамски пуловери crochet:
жена плета жилетка жилетка
жена плета жилетка, палто:
жени в дълги свободни жилетки