.

2017 нова мода жените марка жилетка пролет есен стил-дълга вълна палто др плюс размера на тънък безрукавка костюм жилетка AB049

2017 нова мода жените марка жилетка пролет есен стил-дълга вълна палто др плюс размера на тънък безрукавка костюм жилетка AB049

131.63
BGN 67.00 -49 %

Сума
Налично за поръчка

Answer : ___________________________ Note : 1. Поради разликата помеѓу набљудувачите и светла боја можеби малку различни од реалниот. 2. Големината е мерена од страна, таму е 2-5 CM грешка. Ви благодариме за разбирањето. 3.Ве молиме имајте во предвид дека моделот печатење позиција нема да биде 100% исто како фотографии, поради сечење. Големина Детали :
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да се купи ( 1 Inch=2.54 см 1cm=0.39 инчи)
Големина(cm) Должина Биста Рамо XS 99 90 34 S 100 94 35 M 101 98 36 L 102 102 37 XL 103 106 38
Карактеристики :
100% Сосема Нов.Со добар квалитет и подобра изведба. Пакет Содржина : 1 x Вест
Производот Се Покаже :

Всичко за продукта

Размер:
XS, S, M, L, XL
Тип Елемент:
Връхни Дрехи И Палта
Вид Връхни Дрехи:
Жилетка
Пол:
Жени
Номер На Модела:
жена жилетка AB049
Стил:
Ежедневни обувки
търговска марка:
Сексемара
Украса:
Пуговица, Джобове
Дължината На Дрехата:
Редовен
Материал:
Полиестер, Кашмир, Памук
Стил Ръкави:
Редовен
Вид На Модела:
Твърд
Яка:
Отложной яка
Тип На Затваряне:
Двубортный
жилетка жена, colete:
colete feminino, veste femme. chalecos mujer
жена жилетка:
дамско палто без ръкави
colete feminino:
gilet, безрукавка жилетка жени, gilet femme
Размер:
XS~XL
Сезон:
Пролет, Есен, Зима
Gillette:
дълга жилетка