.

Безплатна доставка, 100 бр. смесени мъниста подходящи гривна-пазител, барабан с боя, дърво, 12x11mm J2285

Безплатна доставка, 100 бр. смесени мъниста подходящи гривна-пазител, барабан с боя, дърво, 12x11mm J2285

5.58
BGN 5.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте на нашата продавница!
Производ функција
Материјал :
Дрво
Големина на :
Прибл : 12mm x 11mm
Дупка големина : 4.8 мм Дебелина : 11mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Мешани
Количина :
Ќе добиете 100 Pcs на овој објект во листата цена
Дел Бр.
Превозот И Предавање
Превозот Метод
Испорака Датум
Превозот Бесплатно
Кина Воздухопловната
8-20 Дена на Светот
Слободен!!
DHL
5-8 Дена
ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест.
EMS
5-10 Работни Дена
Превозот Надградба Услуга" , деталите како што следува :
кога вкупниот објект трошоци стигнат до 200 US$, ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака
Нашите уникатни предности
Имаме акции на рака за размена на инстант превозот во рамките на 1 – 2 дена откако ќе поставите цел. Сите производи се води слободна и животната средина-пријателски.
Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.
Се сеќавам дека јас сум секогаш во вашата услуга !

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
Материал:
Дърво
Форма На Продукта:
Кръгла Форма
Номер На Модела:
J2285