.

Стандартен блок кълбовидни менгеме гравиране инсталационния инструмент пълен комплект с монтиране +30 бр

Стандартен блок кълбовидни менгеме гравиране инсталационния инструмент пълен комплект с монтиране +30 бр

BGN 183.98

Сума
Налично за поръчка

Стандард Блок Топката менгеме на назад Гравирање Поставување алатка Целосен сет со +30 pc Прилог Опис : стандард блок е од највисок квалитет и вредност. 1 Постои двоен топката имајќи систем за непречено ротација без looseness или носат внатре. 2 на Овој блок се направени од цврст нерѓосувачки челик. 3 Доаѓа со кочница која ви овозможува да го контролирате ротациона отпор. 4 црна вилици и сатенски финиш ги зачувате вашите очи од сјајот и вирус. Спецификации : топка со дијаметар : 5.12" (130 mm) 5-1/8" (130mm) на вилицата ширина : 2.5" (64 mm) 2-1/2" (64mm) на вилицата висина : 1.5" (38 mm) 1-1/2" (38mm) max. Отворање : 3" (76 мм) пакетот вклучува : 30-парче прилог поставите; горната вилица плочи, 4 игли, 1 база, 1 клуч. Информациите на компанијата, Ние сме професионални производителот на различен асортиман на производи и да се специјализираат во накит одлуки алатки & опрема, скапоцен камен потрошен материјал, полирање машина, наежвам четки, полирање алатка, вага, и дијамант тестери. Тие уживаат во високиот квалитет, добро репутација и разумни цени. Исто така, можеме да ги исполни вашите OEM наредби. Производ Служба 1.Сите машината ќе уживаат гаранција 2.На располагање да се Направи Лого како Клиент 's. 3.Примерок на понудата е достапна, но товарни и правење на примероци цена плаќаат од страна на корисниците. 4.На располагање да се Направи пакување како Клиент 's. Плаќање Ние прифаќаме Т/T,Western Union,,Alipal Превозот Политика 1.Стандард на Услуги е Кина Пост Registred Воздух Mail(15-60 работни дена). 2.Ако објектот тежина повеќе од 2kg,ние ќе ги одберете од DHL/UPS/ТНТ/EMS/Кина Пост/Федекс(3-8 дена). 3.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 6.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Наплата & Политика, Бидејќи тоа е меѓународен транспорт,трошоците и времето цената е релативно голема, па ние придаваат големо значење на квалитетот на производот. ние ќе ги провери строго, ако Само во случај доби оштетени производ, ве Молиме контактирајте со нас. Со цел да се интересите на вашата,Бидете сигурни да проверите на пакетот пред да потпишат, и да ни испрати слики. ние ќе спроведе ревизија во согласност со специфичните околности на производи за да им помогне да се реши овој проблем, ќе имате можност да уживате во повеќе попусти. Ако сакате да ја размена или вратите производот,И производот не имате било каква штета, само треба да се плати се врати превозот, ние ќе ви испратиме нов производ, откако ќе го добиете производот. Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање. Повратни информации Ако се чувствувате задоволни, ве молиме да ни даде на 5 ѕвездички, тоа ќе биде најголемиот поттик за нас и за вас да се создаде подобра услуга.Секој напор само за да ви даде подобро чувство, придружени со искрена. Ако не сте задоволни со било кој од предметите, ве молиме контактирајте со нас. Ние'ќе се реши проблемот за вас.ВИ БЛАГОДАРИМЕ!

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Бижута, Инструменти И Оборудване
Дължина На Продукта:
53inch
Тегло На Продукта:
11kg
Номер На Модела:
gh841-5E
Широчина На Елемента:
1inch
Височина На Продукта:
1inch
Диаметъра На Продукта:
1inch
Вид На Бижута, Инструменти И Оборудване:
Гравиране Инструменти
Характеристики На Продукта:
почистване на бижута
Цвят:
Сребро
Материал:
Метални
Тип Елемент:
Име:
ковач
is_customized:
Макс. Откриване:
Тип На Блока:
парче
Тегло На Опаковката:
11.000kg (24.25lb.)
Размер На Опаковката:
32cm x 10cm x 20cm (12.60in x 3.94in x 7.87in)
. галета-layout {позиция стисна трохи:
относителната; z-индекс