.

Безплатна доставка Титановая мрежа за Плакировочной машина платина Титановая окото позлатен Титановая мрежа за выпрямительной машини

Безплатна доставка Титановая мрежа за Плакировочной машина платина Титановая окото позлатен Титановая мрежа за выпрямительной машини

BGN 27.18

Сума
Налично за поръчка

Титаниум Мрежа за Позлата Машина
канал за позлата машина
Ние сме професионални производител на различен асортиман на производи и да се специјализираат во накит
изработка на алатки & опрема, скапоцен камен потрошен материјал, полирање машина, наежвам четки, полирање
алатка, вага, и дијамант тестери. Тие уживаат во високиот квалитет, добро репутација и разумни
цените. Исто така, можеме да ги исполни вашите OEM наредби
Производ Служба :
1.Сите машината ќе уживаат гаранција
2.На располагање да се Направи Лого како Клиент 's .
3.Примерок на понудата е достапна, но товарни и правење на примероци цена плаќаат од страна на корисниците.
4.На располагање да се Направи пакување како Клиент 's .
Превозот :
По курир(DHL/UPS/ТНТ/EMS/Кина Пост/Федекс)
Од воздух .Од страна на морето
Плаќање : T/T .Western Union//Money Gram//Alipal
Политика на враќање : 1. Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот 's примање на стварта. 2. Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 14 дена од денот на приемот за размена на нова. 3. Неискористени/неотворена стока ќе биде целосно кредитираат. Контакт со нас на : 1. Ние секогаш се обидува да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент, сепак, несреќа може да се случи понекогаш, ве молиме контактирајте со нас за решавање на секое прашање пред да замине негативен фидбек.
2.Било прашање во врска со нашите производи, ние ќе среќен да ти одговорам во 24hours
Вашето задоволство е секогаш во нашите врвни предвид.
Искрено очекуваме да било на вашето Барање

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Бижута, Инструменти И Оборудване
Цвят:
Сребро
Вид На Бижута, Инструменти И Оборудване:
Прес-форми
Материал:
Метални
Диаметъра На Продукта:
1inch
Дължина На Продукта:
20inch
Тип На Метали:
Титан
Тегло На Продукта:
120g
Широчина На Елемента:
8inch
Характеристики На Продукта:
бижу покритие
Височина На Продукта:
5inch
Номер На Модела:
gh688
Тип Елемент:
Бижута, Инструменти И Оборудване
Име:
ковач
Тип На Блока:
парче
Тегло На Опаковката:
0.200kg (0.44lb.)
Размер На Опаковката:
20cm x 8cm x 5cm (7.87in x 3.15in x 1.97in)
. галета-layout {позиция стисна трохи:
относителната; z-индекс