.

2.5 мм хакове найлон кабел + бижута изводи аксесоари Rattail петно ресни въже Шамбала гривна във кабели 250 м/ролка

2.5 мм хакове найлон кабел + бижута изводи аксесоари Rattail петно ресни въже Шамбала гривна във кабели 250 м/ролка

BGN 63.84

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте на нашата продавница !
1) линк за нашата продавница :
2 ) Дијаметри се приближуваме и бои може да се различни, бидејќи на различни
серии,различни бренд,различен материјал.Ве молиме не го споредуваат бои
помеѓу различни производи.Ви благодариме!
Материјал :
Најлон
Големина на :
Должина : 250m Дијаметар : 2,5 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Шарени Како Photoes ( Каки 01# )
Количина :
Ќе добиете Околу 250 Метри /Roll од оваа точка во листата цена.
Answer : ___________________________ NOTE :
Повеќе Бои :
Со Користење На Примерок :
3) Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по јасно плаќање.
Превозникот Име
Превозот бесплатно
Следење На Услугата
Кина Пост Воздух
Слободен!! ( $300 Преку Воздух Пост цена 15-45 дена)
www.intmail.183.com
DHL
Слободен!! ( > $300 Преку Воздух Пост цена 5-10 дена)
www.dhl.com
EMS
www.ems.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
4)Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се
различни од опис. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако треба,
ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина.
Се надеваме дека може да се разбере ова.
5)Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е
многу ценети.
Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации , ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе
ви даде добро решение.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам мојот најдобар одговор
вие не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
бижута находки
Широчина На Елемента:
0.25cm
Дължина На Продукта:
25000cm
Тегло На Продукта:
700g
Номер На Модела:
2,5 мм
търговска марка:
BETENSH
Тип Бижута Находки:
Кабели
Материал:
Найлон
Височина На Продукта:
25000cm
Характеристики На Продукта:
Въжета/струни
Диаметъра На Продукта:
0.25cm