.

20 бр. В лот 19 мм сърцето филц pad за вземане на етерично масло в дифузор медальон, огърлица бижута

20 бр. В лот 19 мм сърцето филц pad за вземане на етерично масло в дифузор медальон, огърлица бижута

BGN 1.86

Сума
Налично за поръчка

10pcs по многу 19mm срцето чувствував подлога за преземање на етерично масло на diffuser locket ѓердан накит
Доведе & Nickle Слободни
Пред ставање овој ѓердан на, ве молиме додајте го вашиот омилен парфем или масло на чувствува подлога.
Ако се прави на големо бизнис, pls ја напушти масажа на нас за најдобра фабрика цена.
Оставете масажа на нас ако не треба се меша бојата. : )
Слики :
Повратни информации и Повратни информации е важна за нас ! Ние одговор на нашиот углед и задоволство на клиентите за да се успее. Ве молиме да ни даде добар фидбек, ако сте задоволни за нашите производи и услуги. Благодарам многу Контакт со нас ве молиме пред да замине никакви негативни повратни информации или спор, ќе ви помогне да го решите вашиот проблем и да се направи да се чувствувате среќни
Превозот Ние брод на редот за излез во рок од 48 часа откако цел потврди, ве молиме, напишете ја вашата адреса правилно еднаш направи цел Увоз данок и такси се купувачот одговорност ве Молиме контактирајте со нас ако не ја прими пратката на време, ние ќе ги провери со нашите превозот компанија и да ви даде брз одговор.
Гаранција & се Вратат Ние обезбеди 90days гаранција, ве молиме да се купи без грижи. Ве молиме контактирајте со нас за една недела по приемот на производот и да се врати во месец Производ треба да биде во неговата оригинална состојба и добар пакување кога се враќаат Ние ги преземе сите превозот цена, ако производот не е како рекламира, а купувачот да ги преземе сите превозот цена, ако само не ми се допаѓа.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
бижута находки
Диаметъра На Продукта:
1.9cm
Тип Бижута Находки:
Подпори
Тегло На Продукта:
0.01g
търговска марка:
Cykopv
Широчина На Елемента:
1.9cm
Височина На Продукта:
0.1cm
Размер:
19mm
Номер На Модела:
усети сърцето
Дължина На Продукта:
1.8cm
Характеристики На Продукта:
Форма На Сърце
Материал:
Плат