.

Безплатна доставка на 50 бр. смесен разход на приятелка и нарязани стъклени мъниста голяма дупка и интересите на Европейския гривна окачване 14x9 мм

Безплатна доставка на 50 бр. смесен разход на приятелка и нарязани стъклени мъниста голяма дупка и интересите на Европейския гривна окачване 14x9 мм

15.71
BGN 13.00 -17 %

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте на нашата продавница!
Производ функција
Материјал :
Стакло
Големина на :
Прибл : 14x9mm
Дупка големина : 4.5 мм Дебелина : 9mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Мешани
Количина :
Ќе добиете 50 Pcs на овој објект во листата цена
Дел Бр.
B08203
Превозот И Предавање
Превозот Метод
Испорака Датум
Превозот Бесплатно
Кина Воздухопловната
8-20 Дена на Светот
Слободен!!
DHL
5-8 Дена
ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест.
EMS
5-10 Работни Дена
Превозот Надградба Услуга" , деталите како што следува :
кога вкупниот објект трошоци стигнат до 200 US$, ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака
Нашите уникатни предности
Имаме акции на рака за размена на инстант превозот во рамките на 1 – 2 дена откако ќе поставите цел. Сите производи се води слободна и животната средина-пријателски.
Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.
Се сеќавам дека јас сум секогаш во вашата услуга !

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
Материал:
Crystal
Форма На Продукта:
Кръгла Форма