.

DoreenBeads Брэды scrapbooking декорации DIY занаят бижута прави изводи кръг на случаен принцип 14 мм x 7mm, 50 бр.

DoreenBeads Брэды scrapbooking декорации DIY занаят бижута прави изводи кръг на случаен принцип 14 мм x 7mm, 50 бр.

3.23
BGN 2.00 -38 %

Сума
Налично за поръчка

Brads Scrapbooking Разубавувањето DIY Занает Накит Одлуки Наоди Круг, По Случаен избор 14mm( 4/8") x 7mm( 2/8"), 50 Компјутери Материјал Легура Големина Приближно : 14mm x7mm( 4/8" x 2/8")
Дупка големина : /
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор По Случаен избор Количина ќе добиете 50 на овој објект во листата цена Дел Не. B72991 Забелешка. Овие предмети се меша по случаен избор, па Боја на Brads сте го добиле можат да бидат не баш исто како што сликите покажуваат.
Ве молиме СТАН да уживаат Повеќе ПОПУСТ : )
Добредојдовте на нашата продавница
Сите предмети се од Кинески локалниот пазар.Добро qualty и ниска цена~
-Контактирајте со нас
Причина не е временската разлика ,ние може да не ви одговори веднаш.Ние обично ви одговори во рок од 24 часа (во работни денови).
-За испорака метод
Ние обезбедуваме бесплатен превозот на сите itmes.
Цел>=$10,Испрати Регистрирани Воздух Mail
Цел
Не-Регистрирани Mail could not track кога пратката пристигна во својата земја.Но, тоа не влијае врз испораката на вашиот парцела.Ве молиме не грижете се.
-Повратни информации
Никакви проблеми, ние ќе се обидеме најдобро да се реши за вас.Затоа ве молам не ни остави лош повратни информации.Лошо повратни информации не може да го реши сите проблеми.
Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи или услуги.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
бижута находки
търговска марка:
DoreenBeads
Материал:
Метални
Размер:
14mm x7mm( 4/8 x 2/8)
Тип Бижута Находки:
Карфици И Игли
Диаметъра На Продукта:
0cm
Дължина На Продукта:
0cm
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Тегло На Продукта:
9.5g
Широчина На Елемента:
0cm
Височина На Продукта:
0cm
Характеристики На Продукта:
Брэдс
Номер На Модела:
B72991