.

Безплатна Доставка Високо Качество Муранско Стъкло Цвете Европейския Мъниста Fit Пандора Висулки, Гривни, Гривни, Колие B00213

Безплатна Доставка Високо Качество Муранско Стъкло Цвете Европейския Мъниста Fit Пандора Висулки, Гривни, Гривни, Колие B00213

BGN 2.53

Сума
Налично за поръчка

Бренд 100% Сосема Нов Тежина : 5g .(ве молиме овозможи 1-2g се разликува поради прирачник measut, ви благодарам!) Дупка Големина : 5mm Материјали :
алуминиум боја : сребро позлатен Забелешка : оваа монистра употреба добар материјал ,не исчезнат

Всичко за продукта

търговска марка:
похье
Материал:
Метални
Форма На Продукта:
Кръгла-блестяща форма
Номер На Модела:
B00213
Тегло На Продукта:
2G
Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
Материал:
посеребренное покритие
Случаи:
Направи си Сам гривни, колие
Диаметъра На Продукта:
5mm
Случаи:
Направи си САМ гривни колиета