.

30шт набор от диамантени полировальных свиня диамантени накрайници свиня висящи моторни bora

30шт набор от диамантени полировальных свиня диамантени накрайници свиня висящи моторни bora

BGN 6.38

Сума
Налично за поръчка

дијамант burs сет(30pcs)
Информациите на компанијата, Ние сме професионални производителот на различен асортиман на производи и да се специјализираат во накит одлуки алатки & опрема, скапоцен камен потрошен материјал, полирање машина, наежвам четки, полирање алатка, вага, и дијамант тестери. Тие уживаат во високиот квалитет, добро репутација и разумни цени. Исто така, можеме да ги исполни вашите OEM наредби. Производ Служба 1.Сите машината ќе уживаат гаранција 2.На располагање да се Направи Лого како Клиент 's. 3.Примерок на понудата е достапна, но товарни и правење на примероци цена плаќаат од страна на корисниците. 4.На располагање да се Направи пакување како Клиент 's. Плаќање Ние прифаќаме Т/T,Western Union,,Alipal Превозот Политика 1.Стандард на Услуги е Кина Пост Registred Воздух Mail(15-60 работни дена). 2.Ако објектот тежина повеќе од 2kg,ние ќе ги одберете од DHL/UPS/ТНТ/EMS/Кина Пост/Федекс(3-8 дена). 3.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 5.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 6.Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Наплата & Политика, Бидејќи тоа е меѓународен транспорт,трошоците и времето цената е релативно голема, па ние придаваат големо значење на квалитетот на производот. ние ќе ги провери строго, ако Само во случај доби оштетени производ, ве Молиме контактирајте со нас. Со цел да се интересите на вашата,Бидете сигурни да проверите на пакетот пред да потпишат, и да ни испрати слики. ние ќе спроведе ревизија во согласност со специфичните околности на производи за да им помогне да се реши овој проблем, ќе имате можност да уживате во повеќе попусти. Ако сакате да ја размена или вратите производот,И производот не имате било каква штета, само треба да се плати се врати превозот, ние ќе ви испратиме нов производ, откако ќе го добиете производот. Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање. Повратни информации Ако се чувствувате задоволни, ве молиме да ни даде на 5 ѕвездички, тоа ќе биде најголемиот поттик за нас и за вас да се создаде подобра услуга.Секој напор само за да ви даде подобро чувство, придружени со искрена. Ако не сте задоволни со било кој од предметите, ве молиме контактирајте со нас. Ние'ќе се реши проблемот за вас.ВИ БЛАГОДАРИМЕ!

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Бижута, Инструменти И Оборудване
Дължина На Продукта:
15inch
Тегло На Продукта:
120g
Номер На Модела:
gh291
Широчина На Елемента:
5inch
Височина На Продукта:
3inch
Диаметъра На Продукта:
1inch
Вид На Бижута, Инструменти И Оборудване:
Въртящи Се Инструменти И Аксесоари
Характеристики На Продукта:
пильное платно
Цвят:
Сребро
Материал:
Метални
Тип Елемент:
Бижута, Инструменти И Оборудване
Име:
ковач
Тип На Блока:
лот (30 бр./лот)
Тегло На Опаковката:
0.250kg (0.55lb.)
Размер На Опаковката:
18cm x 7cm x 6cm (7.09in x 2.76in x 2.36in)
. галета-layout {позиция стисна трохи:
относителната; z-индекс