.

Безплатна доставка, 100 бр./лот 19x14 мм Червена рисувани калинка етикети дърво кабошон мъниста занаят украшение scrapbooking

Безплатна доставка, 100 бр./лот 19x14 мм Червена рисувани калинка етикети дърво кабошон мъниста занаят украшение scrapbooking

9.58
BGN 8.00 -16 %

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте на нашата продавница !
Производ функција
Материјал :
Дрво
Големина на :
Прибл : 19x14mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Црвена
Количина :
100 Pcs по пакет
Дел Бр.
K01291
Превозот И Предавање
Превозот Метод
Испорака Датум
Превозот Бесплатно
Кина Воздухопловната
8-20 Дена на Светот
Слободен!!
DHL
5-8 Дена
ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест.
EMS
5-10 Работни Дена
Превозот Надградба Услуга" , деталите како што следува :
кога вкупниот објект трошоци стигнат до 200 US$, ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака
Нашите уникатни предности
Имаме акции на рака за размена на инстант превозот во рамките на 1 – 2 дена откако ќе поставите цел. Сите производи се води слободна и животната средина-пријателски.
Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.
Се сеќавам дека јас сум секогаш во вашата услуга !

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
Материал:
Дърво
Външен Диаметър:
19mm
Форма На Продукта:
Кръгла Форма
Тегло На Продукта:
60g
Номер На Модела:
K01291