.

Безплатна доставка, 100 бр. / лот разход на дървен червена боя, дървена квадрат на азбуката / буквата A-Z куб дистанционер мъниста отгледа 10х10 мм за бижута направи си СА?

Безплатна доставка, 100 бр. / лот разход на дървен червена боя, дървена квадрат на азбуката / буквата A-Z куб дистанционер мъниста отгледа 10х10 мм за бижута направи си СА?

7.98
BGN 7.00 -12 %

Сума
Налично за поръчка


Бесплатен Превозот 100pcs/многу Мешани Дрво Боја Дрвени Квадратен Облик Азбука/ Буквата "A-Z" Коцка Spacer Монистра 10x10mm За Накит Одлуки DIY Бр.BC0024
Материјал :
Дрвени Квадратен Облик Азбука/ Буквата "A-Z" Коцка Spacer Монистра
Големина на :
Големина : 10x10mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Мешани
Количина :
100pcs како Минимум за
Дел Бр.
BC0024
Бренд
АЛЕКС' МОНИСТРА
Превозот И Предавање
Превозот Метод
Испорака Датум
Превозот Бесплатно
Кина Воздухопловната
8-20 Дена на Светот
Слободен!!
DHL
5-8 Дена
ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест.
EMS
5-10 Работни Дена
Превозот Надградба Услуга" , деталите како што следува :
кога вкупниот објект трошоци стигнат до 200 US$, ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака
Нашите уникатни предности
Имаме акции на рака за размена на инстант превозот во рамките на 1 – 2 дена откако ќе поставите цел. Сите производи се води слободна и животната средина-пријателски.
Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.
Се сеќавам дека јас сум секогаш во вашата услуга !

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
Материал:
Дърво
Външен Диаметър:
10mm
Форма На Продукта:
Квадрат-форма
Тегло На Продукта:
55g
Номер На Модела:
BC0024