.

22 мм, кръглата форма на перлите с Кристал кристал проправи конектор мъниста бижута изводи 8 бр.

22 мм, кръглата форма на перлите с Кристал кристал проправи конектор мъниста бижута изводи 8 бр.

39.98
BGN 36.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка

Почитувани Клиенти : Ние ги испратите овие камења по случаен избор на купувачот 1.Име>> : Монистра 2. Големина>> : 22 mm 3. Состојба : 1mm=0.0393 инчен или 1inch=25.4 mm 4.Материјал>> : Бисер, Кристал 5.Боја>> : Како што е прикажано на слика 6.Единица Количина>> : 8 компјутери/БРОЈ 7. Производ Состојба>> : Нова
=ЗАБЕЛЕШКА
¶ : Ако сакате повеќе боја и со повеќе стил ,или ако сакате сопствени направени можете да cantact нас или само забелешка ,ние ќе ви одговори во 12 часот.
¶ : Ако имате посебни инструкции за својата цел како што dropshipping инструкции и подарок цел,ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат!
ПЛАЌАЊЕ
¶ : Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
¶ : Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
ПРЕВОЗОТ
¶ : Ние, главно, се користи Кина Пост Воздух Мај/EMS/DHL/UPS-от
¶ : Бесплатна Испорака од страна на кина пост воздух парцела / HK пост воздух парцела за нарачки
Кина Пост Воздух Mail : Како и обично .брод во Азија,Западот Евра, Северна Америка околу 7-15 работни денови, и бродот на Јужна Америка,Средниот Исток,Источна Евра,Африка околу 15-30 работни дена.
¶ : Повеќето земја, од страна на кина пост воздух бесплатен превозот, ќе се 15-25 работни дена.
Од DHL, или ЕМС, само да се земе 5-8 работни дена, но не е бесплатен превозот, за да додадете $20 под 500grams.
¶ : Ние брод секој ден освен јавен Празник во Кина.
ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА
¶ : Ние обезбедуваме бесплатно 15 ДЕН ГАРАНЦИЈА за оваа точка.
¶ : Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
Перлена Форма:
Близък кръг
Материал:
перлата на
Номер На Модела:
НАПРАВИ СИ САМ
Форма На Продукта:
Кръгла Форма
търговска марка:
linlidada
is_customized:
Yes