.

7x9cm 50pcs памук drawstring bag джутовые чанти малки чанти за жени/храна / на бижута, опаковки, торби, чанти за опаковане на подаръци чанта дисплей

7x9cm 50pcs памук drawstring bag джутовые чанти малки чанти за жени/храна / на бижута, опаковки, торби, чанти за опаковане на подаръци чанта дисплей

39.68
BGN 29.00 -27 %

Сума
Налично за поръчка

Јута Вреќи и Кеси големина Други вреќи Кликнете тука : , , , , , ,
Топло совети : големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.5-1cm поради различните методи за тестирање. Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

Всичко за продукта

Цвят:
Кафяви
Тип Елемент:
Опаковане И Дисплей Бижута
Материал:
Плат
Опаковка За Бижута И Тип На Дисплея:
Торбички
Диаметъра На Продукта:
0cm
Дължина На Продукта:
9cm
Тегло На Продукта:
0g
Широчина На Елемента:
0cm
Характеристики На Продукта:
памучен чанта с завязками джутовые чанти
Височина На Продукта:
7cm
Номер На Модела:
7*9