.

Мини-вакуум инвестиции и Леярски машина, бижута изгубения восък molded комбинация, бижута мухъл машина и оборудване joyeria

Мини-вакуум инвестиции и Леярски машина, бижута изгубения восък molded комбинация, бижута мухъл машина и оборудване joyeria

1102.40
BGN 838.00 -24 %

Сума
Налично за поръчка

#HH-CM01 Мини Вакуум Инвестирање & Кастинг Машина Опис Пролет монтирани инвестиции табела. 1/2 HP, 3 CFM, dual фаза длабоко нерешено вакуум пумпа. Квалитет на висока температура двојно наредени вакум црево обезбедува години на проблеми бесплатна услуга. HP : 1/2 CFM : 3 Инвестиции Плоча Големина : 11" x 11" Ѕвоно" : 9" Дијаметар x 8" Висок Испорака Тежина : 87 кг Димензии : 23"W x 11"D x 14"H Единица доаѓа во комплет како што е прикажано. - Табела Врвот Комбинација Вакуум Инвестиции & Кастинг Машина, 220v/50/60 Hz/1 Ph - 4" Адаптер Плоча - 3 1/2" Адаптер Плоча - Цврст Ѕид Колба Адаптер - Гума Инвестирање Подлога - 3 1/2" Силиконски Заптивка, 1/8" Дебела - 4" Силиконски Заптивка, 1/8" Дебела - Силиконска Заптивка F/ Цврст Ѕид Колба, 1/8" Дебела - 9" x 8" Акрилик Ѕвоно"
Тука ние гарантираме за следното, ви Благодариме за вашето внимание.
Сите производи се директно од оригиналниот производител;
Сите од нив имаат добар квалитет, конкурентна цена, совршен за техничка поддршка, и совршен по продажба на услуги;
Ќе купување на најдобар квалитет со најевтини можни цени загарантирана.
Ние обезбеди 12 месеци гаранција!
Изјава :
Пакетот ќе бидат означени како личен подарок со пониска вредност за да ви помогне да заштедите на царина. Но ако се уште се наплаќа царина со ниска фактура, мора да се плати данок од себе. Цената не вклучува никаква царина. Го цениме вашиот вид разбирање.
Начин на плаќање
Ние прифаќаме 1.Банкарски трансфер 2.Alipay 3.Клиентите сакаат користење на Кредитна Картичка или Дебитна Картичка, кој исто така може да направи плаќање преку овие две методи.

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Бижута, Инструменти И Оборудване
Широчина На Елемента:
50inch
Тегло На Продукта:
80000 g
Диаметъра На Продукта:
60inch
Вид На Бижута, Инструменти И Оборудване:
Прес-форми
Дължина На Продукта:
50inch
Височина На Продукта:
50inch
Характеристики На Продукта:
гаранция 1 година
Материал:
Метални
Номер На Модела:
gh
Компанията:
производител