.

Мода 40шт Rondelle фасетиран кристал стъкло свободни распорные мъниста 8 мм HB617

Мода 40шт Rondelle фасетиран кристал стъкло свободни распорные мъниста 8 мм HB617

BGN 2.21

Сума
Налично за поръчка


3933846445768676 монистра US $ 1.65
/парче US $ 1.69
/парче US $ 2.49
/парче US $ 2.49
/парче US $ 2.49
/парче US $ 2.49
/парче US $ 1.29
/парче US $ 1.19
/парче US $ 1.49
/парче US $ 2.49
/парче US $ 2.49
/парче US $ 1.99
/парче
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[18294] Испорака детали
Превозот : Предмети ќе биде предаден во рок од 24-48 часа по исплата потврди,освен викенд (сабота и недела) и Кинески официјални празници. Предмети ќе бидат испратени директно од производство локација.Ве молиме најдете превозот време и соодветната стапка од страна на вашата локација во следната табела :
Земја
Време На Испорака
Работни дена
5-10
11-15
21-25
26-30
>35
Календарски дена
5-12
13-19
26-30
36-45
>45
Сад
Стапка на пристигнување
9%
50%
35%
5%
Испраќање или враќање
Канада, Австралија
Стапка на пристигнување
4%
38%
43%
10%
Испраќање или враќање
Обединето Кралство
Стапка на пристигнување
7%
38%
44%
5%
Испраќање или враќање
Европа (Исклучување на велика БРИТАНИЈА)
Стапка на пристигнување
2%
38%
45%
10%
Испраќање или враќање
Други
Стапка на пристигнување
3%
38%
48%
20 %
Испраќање или враќање
Превозот времето е прикажан погоре е во нормална состојба и може да биде разновидна поради царинската случаен инспекција, поштата одложување, викенд, празник се скрши или абнормални временските фактори.
Условите на продажбата :
ве молиме видете ја сликата и насловот,ако има повеќе прашања,молам контактирајте ме,јас ќе реагира во 24 часа,ви благодариме!
И ако ви се допаѓа нашиот објект ве молиме дајте ми пет ѕвезди!!!
3933846445768674 монистра US $ 1.69
/парче US $ 1.19
/парче US $ 2.49
/парче US $ 1.49
/парче US $ 1.49
/парче US $ 1.69
/парче US $ 1.29
/парче US $ 0.99
/парче US $ 1.15
/парче US $ 1.99
/парче US $ 0.99
/парче US $ 1.89
/парче

Всичко за продукта

Диаметъра На Продукта:
8mm
Материал:
Стъкло
Форма На Продукта:
Овална Форма
Номер На Модела:
HB617
Тегло На Продукта:
15g
Външен Диаметър:
8mm
Глоба или мода:
Модни модели
Тип Елемент:
Мъниста
търговска марка:
TTBEADS