.

Безплатна доставка на 30 бр. прозрачен кръгъл стъклен купол печат 20 мм кабошон Бележки

Безплатна доставка на 30 бр. прозрачен кръгъл стъклен купол печат 20 мм кабошон Бележки

9.57
BGN 8.00 -16 %

Сума
Налично за поръчка


Добредојдовте на нашата продавница!
Производ функција
Материјал :
Стакло
Големина на :
Прибл : 20mm кол.
Дебелина : 5.5 мм
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Јасно
Количина :
Ќе добиете 30 Pcs на овој објект во листата цена
Дел Бр.
B14354
Превозот И Предавање
Превозот Метод
Испорака Датум
Превозот Бесплатно
Кина Воздухопловната
8-20 Дена на Светот
Слободен!!
DHL
5-8 Дена
ние задолжен поштенски базираше на вистинските превозот цена. Доколку купите повеќе, ние ќе се обидеме потрудиме да ги покрие дел од вашиот превозот надомест.
EMS
5-10 Работни Дена
Превозот Надградба Услуга" , деталите како што следува :
кога вкупниот објект трошоци стигнат до 200 US$, ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 3-7 работни дена за испорака
Нашите уникатни предности
Имаме акции на рака за размена на инстант превозот во рамките на 1 – 2 дена откако ќе поставите цел. Сите производи се води слободна и животната средина-пријателски.
Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет. Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации, ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво. Јас ќе ви даде добро решение.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да ви одговори не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.
Се сеќавам дека јас сум секогаш во вашата услуга !

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
Материал:
Стъкло
Външен Диаметър:
20mm
Форма На Продукта:
Кръгла Форма
Тегло На Продукта:
90g
Номер На Модела:
B14354