.

Продажба на едро 100 бр. / лот Червена органза чанта 9x12 см Малък сватбени бонбони бижута опаковка чанти сладък органза Drawstring чанта подарък, подарък чанта

Продажба на едро 100 бр. / лот Червена органза чанта 9x12 см Малък сватбени бонбони бижута опаковка чанти сладък органза Drawstring чанта подарък, подарък чанта

9.60
BGN 8.00 -17 %

Сума
Налично за поръчка


100pcs/многу 9*12cm Црвено Organza Кеси Мали Свадба Подарок Торба Симпатична Drawable Накит Торба Шарм Бонбони Торба за Пакување Пошта
Вашето задоволство е наша извршување
Ние се претпостави за оваа оглас
Опис На Производот
Објектот Количество 100 Pcs /многу
Точка Бр.
9x12cm Organza Торба 024
Објектот Материјали
Organza
Главната Боја
Црвена
Објектот Околу Големина
9x12c m (3.54"x4.72")
Објектот Форма
Правоаголник
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
Објектот Useage Одговара Свадба Накит Шарм Бутик Монета Ѓердан Обетки Бонбони Подарок Пакување Екранот
Ние се обидуваме да се направи најдобар,туку Затоа што на различни на distinguishability на компјутер ,па ќе се покаже малку различни,ви благодариме за разбирањето!
За Кориснички
1.За organza торба и сомот подарок торба,Секоја големина може да се прилагоди на вас . Ако сакате да се печати вашето ЛОГО , минимум цел количество е 500-10000pcs. Можете да ни испратите вашето ЛОГО ,И ние ќе ви ги даде нашата најдобра цена според вашето ЛОГО боја.Но, Ако вашиот количина е помала од 500pcs ,цената ќе биде поскапо.
2.За пластична кеса , со минимална количина за 9*15cm е 50000pcs , за поголем големина е 10000pcs.
3.За Хартиена кеса ,со минимална количина за печатење на логото е 2000pcs според нашите акции големина .
4.За накит пакување картичка, мин количина е 5000pcs ,ова е за earring картичка,ѓердан картичка,накит сетови картичка,нараквица картичка и косата додаток картичка , за цена , на минимална количина е 10000pcs за сопствени логото.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Тоа го штити предмети од оштетување во транзит.
Шопинг Процес
За Превозот
1.За руската клиент ,ве молиме оставете ни го вашето точно име на (Име и презиме)и детални адреса , или поштата не може да се достави пратката .
2.Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 3 работни ден на по добиеме вашата уплата.
3.Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување.
4.Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во рок од 15-45 работни дена да пристигнат. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини . Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање.
5.Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи )
6. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! : ) Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! : )

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Опаковане И Дисплей Бижута
Номер На Модела:
9x12cm органза чанта 024
Дължина На Продукта:
12cm
Тегло На Продукта:
0.8g
Широчина На Елемента:
9cm
Характеристики На Продукта:
Бижута Опаковка Висулки, Пръстени, Гривни, Бонбони Подарък Чанта
търговска марка:
Мис Елен
Диаметъра На Продукта:
10cm
Опаковка За Бижута И Тип На Дисплея:
Торбички
Размер:
9x12cm (3.54x4.72)
Цвят:
Червен
Материал:
Органза
Използвайте за това :
Бижута Изводи Перли, Висулки Чай Сапун Бонбони Кафе За Опаковане На Подаръци
Индивидуална Поръчка На:
Can Custom Logo (saquinho de regalo)
стил чанта:
Малка Чанта Бижута Шарма Чанта Бонбони Торбичка За Подарък Чанта Опаковка Торби
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
Друг Цвят Имаме:
Бяло, Червено,Синьо,Лилаво,Зелено,Розово,Сиво,Златно,Шампанско, Кафе,...
Тип:
Торбичка За Подарък Бонбони, Украса На Сватбени Услуги